Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Theeservies op tablet
Resultaat: 400 EUR

Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.

Art Deco hanger diamant.
Resultaat: 400 EUR

Prachtige Art Deco hanger WG met diamant. Lange slanke hanger, met onderaan een grote diamant, ca 0.50 crt P, gezet met wat bredere WG rand. Boven de grote diamant zijn diverse kleine diamanten in de ...

Wim Bos, winter
Resultaat: 400 EUR

Wim Bos (1906 - 1977), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 33x23cm. Cond.: G

Evert Moll, Frankrijk
Resultaat: 400 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955), aquarel op papier, Frans havengezicht 22x15cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met figuren
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met ruïnes, vee en figuren 44x56cm. Cond.: R-G

Ikoon, feestdagen
Resultaat: 400 EUR

Feestdagen ikoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.

Van Trirum
Resultaat: 400 EUR

Johannes Wouteres van Trirum ( 1924 - 2011), olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G

5 Objecten voetbal
Resultaat: 400 EUR

Vijf oude herinneringsobjeckten voetbal: Champions Leaque 2006-2007 Moskou-FC Porto, Uefa Champions Leaque A.C.Milan-Manchester United 16-+02-2010, Uefa Champions Leaque Sparta Praha-Milan 24-2-2004, ...

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.

Divan met figuren
Resultaat: 400 EUR

Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. 230x90x107cm. Cond.: G

Gestoken bank
Resultaat: 400 EUR

Grote Oosterse houtgestoken bank 1e helft 20e eeuw met floraal decor in zeer goede staat 117x78x55cm.

2 Bronzen vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen bewerkte Jugendstil-stijl vazen 21e eeuw met bloemen en vrouwenfiguren opgewerkt 29xø13cm. Cond.: G

2 Meissen vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Meissen siervazen in empire stijl, 2e keus, gedecoreerd met bloemmotief aan beide zijden, 1e helft 20e eeuw. 1 vaas heeft kleine chip aan voet. ca. 29.5xø13cm. Cond.:G

Chinees beeld, boedha
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.

Secretaire
Resultaat: 390 EUR

Duitse Louis Philippe secretaire ca. 1870 van mahoniehout fineer op grenen. Oude restaurarties in redelijke staat (lichte fineerschade) 183x104x83cm.

Bic. Spang
Resultaat: 380 EUR

Spangcollier, WG/GG 585/000. Zeer fraai spangcollier, Omega schakel, met aan een zijde WG en aan een zijde GG. Tweezijdig te dragen, breedte 4 mm. Aan het collier hangt een Barnsteenhanger, peervormig...

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 371 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Berry Brugman
Resultaat: 360 EUR

Berry Brugman ( 1915 Almelo - ), olieverf op linnen, 't Wierdense Veld 60x80cm. Cond.: G

Jacob Dooyewaard
Resultaat: 360 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G

2 Rijstkommen, vogel
Resultaat: 360 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

5 Kop & schotels
Resultaat: 360 EUR

Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.

Art Deco hanger
Resultaat: 350 EUR

Art Deco hanger, WG 585/000, met diamanten. Een langwerpige antieke hanger, trapeziumvorm, met in het midden een wat grotere diamant. In de bewerking om de middensteen zitten nog een aantal kleinere d...

Slavenband GG saf/bril.
Resultaat: 350 EUR

Slavenband, GG 585/000, met blauw Saffier en Briljant. Fijne slavenarmband,merk Edel Design, met in het midden een blauw Saffier in een WG zetting, ø 5 mm. Aan een zijde van de blauw Saffier zit in h...

Fedor van Kregten, schapen
Resultaat: 350 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met grazende schapen 50x60cm. Cond.: G