Acht delen Engels keramiek o.a; 4 schotels met Chinees decor, gemerkt Stevens en 4 kopjes met Europees decor ca. 1900 ø7,5-ø12cm. Cond.: G
Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G
Porseleinen vijzel met stamper ca. 1900 in goede staat 8xø15cm.
Grote porseleinen antieke handbeschilderde biedermeier kom met 2 figuren voorstellingen; 1x vrouw mop bank en 1x musicerende man met goudomranding 8xø18cm. Cond.: G
Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G
Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G
Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...
Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G
Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor
Oude Chinees porseleinen figuur, Chine de Blanc, voorstellend een Chinese vrouw met boog en zwaard 20e eeuw 15cm. . Nr. 3 Cond.: G
Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.
Twee delen oud keramiek; 1x schaaltje van Auguste Delaherche ( 1857 - 1940) met groene glazuur en 1x vaas Duitsland ca. 1950 (gemerkt, rand beschadigd) 10,5-17cm. Cond.: R
Vier keramieken schalen, Blue Mountain Canada, blauw glazuur met vis-en bladmotief. 17-35cm., Cond.:G
Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...
Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.
Vier kopjes en 3 schotels, Societe Ceramique Maastricht Holland "Tea Drinker" 1e helft 20e eeuw. 1 Chip van kopje 7xø13cm. Cond.: G
Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G
Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G
Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
Vijf delen keramiek met blauw glazuur, Blue Mountain Canada, voorstellende steenbok, hertje, olifant, beer en een poes. 6-18cm., Cond.:G
Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G
Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G