Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Kop & Schotels
Resultaat: 20 EUR

Acht delen Engels keramiek o.a; 4 schotels met Chinees decor, gemerkt Stevens en 4 kopjes met Europees decor ca. 1900 ø7,5-ø12cm. Cond.: G

3 Delen Herend
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G

Porseleinen vijzel
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen vijzel met stamper ca. 1900 in goede staat 8xø15cm.

Biedermeier kom
Resultaat: 20 EUR

Grote porseleinen antieke handbeschilderde biedermeier kom met 2 figuren voorstellingen; 1x vrouw mop bank en 1x musicerende man met goudomranding 8xø18cm. Cond.: G

Servies Imperium Austria
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G

doos en tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G

Vaas, kom, messenleggers
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...

Spekstenen figuur
Resultaat: 20 EUR

Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 15 EUR

Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor

Chine de Blanc figuur
Resultaat: 15 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur, Chine de Blanc, voorstellend een Chinese vrouw met boog en zwaard 20e eeuw 15cm. . Nr. 3 Cond.: G

2 Gemberpotten
Resultaat: 15 EUR

Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.

2 Delen oud keramiek
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x schaaltje van Auguste Delaherche ( 1857 - 1940) met groene glazuur en 1x vaas Duitsland ca. 1950 (gemerkt, rand beschadigd) 10,5-17cm. Cond.: R

4 Schalen, Blue Mountain
Resultaat: 15 EUR

Vier keramieken schalen, Blue Mountain Canada, blauw glazuur met vis-en bladmotief. 17-35cm., Cond.:G

3 Pors. beelden
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...

Majolica spaarpot
Resultaat: 15 EUR

Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.

Kopjes & Schotels
Resultaat: 15 EUR

Vier kopjes en 3 schotels, Societe Ceramique Maastricht Holland "Tea Drinker" 1e helft 20e eeuw. 1 Chip van kopje 7xø13cm. Cond.: G

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G

Fluit met figuren
Resultaat: 15 EUR

Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

2 Kruidenschaaltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G

Aardewerk beeld, ree met jong
Resultaat: 10 EUR

Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm.

Chin. bord, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

5 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Vijf delen keramiek met blauw glazuur, Blue Mountain Canada, voorstellende steenbok, hertje, olifant, beer en een poes. 6-18cm., Cond.:G

3 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G

3 Vazen, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G