Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Torenklok 3587
Torenklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Klokkenstel 3586
Klokkenstel

Resultaat:

80 EUR

Electrische klok 3585
Electrische klok
Startprijs 20 EUR
Platelen pendule 3584
Platelen pendule
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Rozenklokje 3583
Rozenklokje

Resultaat:

35 EUR

Paardengespan met klok 3582
Paardengespan met klok
Startprijs 750 EUR
Boulle klok, 18e eeuw 3581
Boulle klok, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Porseleinen Klok, Thuringen 3580
Porseleinen Klok, Thuringen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
BimBam regelateur 3579
BimBam regelateur

Resultaat:

25 EUR

Schwarzwalder klokje 3578
Schwarzwalder klokje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Empire pendule 3577
Empire pendule

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Engelse klok 3576
Engelse klok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3575
Zaanse klok

Resultaat:

25 EUR

Engelse staande klok 3574
Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Klok, Bim Bam 3573
Klok, Bim Bam

Resultaat:

20 EUR

Klok 3572
Klok
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3571
Friese staartklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Messing reiswekker 3570
Messing reiswekker

Resultaat:

40 EUR

Franse schoolklok 3569
Franse schoolklok
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Pendule, zwart marmer 3567
Pendule, zwart marmer

Resultaat:

100 EUR

Art Deco pendule 3566
Art Deco pendule
Startprijs 85 EUR
Klok met beer 3564
Klok met beer
Startprijs 500 EUR
Tafelklokje 3563
Tafelklokje
Startprijs 40 EUR
Hangklokje "Mauthe" 3561
Hangklokje "Mauthe"
Startprijs 30 EUR