Duitse eikenhouten Grunderzeit lessenaar/ Bijbelhouder ca. 1880 in goede originele staat 92x50x38cm.
Kleine 17e-18e eeuwse Hollandse eikenhouten handgestoken kist met Duits 18e eeuws beslag 59x67x35cm. Cond.: G
Drie antieke notenhouten Biedermeier stoelen, ca. 1840, in goede originele staat. 92x50x45cm.
Antieke vroeg Biedermeier mahoniehouten salontafel, ca. 1830, in slechte staat (fineerschade). 76xø112cm.
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl secretaire 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In goede originele staat 102x77x50cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 4-laden commode in originele staat 81x82x47cm.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten voltaire in rococo stijl met nieuwe velours stoffering. In zeer goede staat 90x61x70cm.
Antieke notenhouten biedermeier voltaire 1e helft 20e eeuw met goede briek-rode velours stoffering. in goede originele staat 120x61x65cm.
Eikenhouten 19e eeuwse hoekbank (Duitsland) in goede originele staat 98x243x115cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.
Aparte moderne stoel in de vorm van een plateau-schoen 21e eeuw in goede staat 103x90x43cm.
Omgebouwde 18e eeuwse eikenhouten kist. Deksel is vast en met 2 deurtjes voor 70x98x57cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.
Houten 19e eeuwse halspiegel met bloemen en druivenranken (goudkleurig overgeschilderd), verder in originele staat 71x36x18cm.
Oude wortelnoten theetafel 2e helft 20e eeuw met lade en uittrekbladen. Geheel staand op Queen Anne poten, in zeer goede staat. 68x79x49cm.
Oude Chinese houtgestoken consoletafel met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 49xø45cm.
Engelse mahoniehouten klaptafel 19e eeuw met koperen wieltjes in goede originele staat 116x94x72cm.
Eikenhouten theewagen ca. 1920 met houten wielen en los dienblad. In zeer goede originele staat 80x50x90cm.
Twee oude beukenhouten schildersezels 2e helft 20e eeuw 150-200cm. Cond.: G
Noord Duitse laat Biedermeier commode ca. 1840 van mahoniefineer op grenen. lichte fineerschade en krimpnaden 80x47x94cm. Cond.: R
Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 in goede originele staat 110x53x61cm. Cond.: G
Mahoniehouten wandmeubel ca. 1900 met intarsia in goede originele staat 53x183x35cm. Cond.: G