Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Kandelaars 2121
2 Kandelaars

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Tiffany lampen 2183
2 Tiffany lampen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke kraankan 2436
Antieke kraankan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Albasten vazen 2030
2 Albasten vazen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 Geweren 2268
3 Geweren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Heilige kruizen 2381
2 Heilige kruizen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
6 Objecten voetbal 2418
6 Objecten voetbal

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2 Historisme schotels 2024
2 Historisme schotels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Thermometers 2045
2 Thermometers

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken stick barometer 2219
Eiken stick barometer

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Messing draaiplateau 2044
Messing draaiplateau

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Koffiemolen 2450
Koffiemolen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Hal-lampje 2037
Hal-lampje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Cloisonne schaal 2041
Cloisonne schaal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penselenbeker, bamboe 2049
Penselenbeker, bamboe

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen kandelaar, 17e eeuw 2248
Bronzen kandelaar, 17e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4 Geweren, reproductie 2270
4 Geweren, reproductie

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Delen tin/brons 2379
2 Delen tin/brons

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Benen uil, meetlint 2155
Benen uil, meetlint

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Koperen haardscherm 2170
Koperen haardscherm

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hollandse barometer 2215
Hollandse barometer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude citer 2226
Oude citer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Botermolen 2031
Botermolen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollands lepelrek 2076
Hollands lepelrek

Resultaat:

100 EUR