Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw met koloniale figuren en schepenvoorstelling, Gravee par F. Ambrosi (vochtvlekken) 40x35cm. Cond.: R
van de Ende, olieverf op linnen, koeien in een landschap 40x50cm. Cond.: R-G
N. Chalue apreuve d'artiste, grafiek op papier, "Le Bane" 27x23cm.
Onduidelijk gesigneerd (Koster?) ca. 1920, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboot en huis 24x30cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Dawarta?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden met berg 36x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, abstract landschap 82x61cm. Cond.: G
Schilderij naar Frederik van Rossum du Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 26x18cm. Cond.: G
Otto Dix ca. 1960, lithografie op papier, Die Klugen und die törlichten Jungfrauen 29x23cm. Cond.: G
Gesigneerd J.P.C. van Os 1919, olieverf op paneel, Hollandse molen bij rivier 54x53cm. Cond.: G
R. Michel, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Monogram H.C.? ca. 1920, olieverf op linnen, havengezicht 20x11cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Kandi?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden 34x26cm. Cond.: G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), bomschuiten op het strand bij avond, olieverf op linnen 40x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.
K. Aalbers, olieverf op paneel, beekgezicht met bloesembomen 19x40cm. Cond.: G
Twee antieke etsen; 1x Toon de Jong (Laren 1879), boot 40x30cm. en 1x Eugene Luiter?, ets op papier, berkebomen 39x28cm. Cond.: R-G
G. Halbach (Duitse School), aquarel op papier, stilleven met koper en groente 45x35cm. Cond.: G
Graadt van Roggen, ets op papier, molengezicht naar Jacob maris 68x45cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Bob ten Hope 1994 ( 1920 Bussum - ), ets op papier, Kat Marja (doof en blind, 20 jaar oud) 13x13cm. Cond.: G