Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Automaat horloge
Resultaat: 180 EUR

Roze verguld horloge. 2 zijdig, met maanstand/dag/datum/24 uurs cijfer. Het horloge is voorzien van een zwart lerenband en een roze klip. ø 43 mm, dikte 19 mm.

Granaat oorknoppen
Resultaat: 175 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met granaat. Grote ronde oorknoppen met in het midden een ronde gefacetteerde granaat, ø 8mm. Om de granaat zit een royaal bewerkte GG geschulpte rand. ca 5.4 gr

Antieke broche jugendstil
Resultaat: 175 EUR

Antieke broche, zilver met goud met diamanten, parel en topaas. Jugendstil broche, tevens te dragen als hanger, ruitvormig model met in het midden een grote ovale paarse steen, cabouchon geslepen. In ...

Gouden hanger, bloedkor.
Resultaat: 170 EUR

Hanger, GG 585/000 met grote bloedkoraal. Grote ovale hanger met in het midden een grote ovale bloedkoraal, 20x11mm. Om de bloedkoraal zit een brede bewerkte rand met gravure en bloembewerking.

Ring, amethist
Resultaat: 160 EUR

Ring, 333/000, met Amethist en zirconia's. Brede ring met in het midden een ovaal gefacyetteerde Amethist, over de breedte op de ring, ca 9 mm, in rechthoekige kast. naast de Amethist zit een rand met...

Ring GG vierkant
Resultaat: 150 EUR

Ring GG 585/000, vierkant model. Strakke ring vierkant met slag, 5 mm breed en de gehele is gematteerd. ca 7 gr. ø 55

Kronkelbroche GG
Resultaat: 150 EUR

Broche GG 585/000, met Briljanten. Een staafbroche, merk Merci, in de vorm van een kronkel met een uitlopend stuk aan een zijde met daarin vele trapezium geslepen Diamanten.Tevens als hanger te dragen...

Ring WG antiek briljant
Resultaat: 150 EUR

Ring WG 585/000 met diamanten. Een ring met markiesvormige bovenzijde. In het midden zitten 3 briljanten met daaromheen een rand met diverse kleine diamantjes, in totaal 0.21 crt. ca 2,9 gr. ø 52

Granaat hanger
Resultaat: 150 EUR

Hanger GG 585/000 met granaat. Ruitvormige hanger, 30x30mm, opengewerkt, met in het midden een rozet met 9 granaten en 2 filigrain randen. ca 5 gr.

Omega, gouden horloge
Resultaat: 140 EUR

Zeer oud Omega horloge. Dames model, ø ca 2,5 cm, rond horloge, met centrale secondewijzer en cijfers op de plaat. Mechanisch horloge, ca 1920-1930. Scharnier van de achterzijde behoeft reparatie.

20 Ringen
Resultaat: 140 EUR

Lot 20 zilveren ringen, met o.a. gekleurde zirkonias, onyx, markesiet en diverse fanatsiemodellen.

Ring WG entourage
Resultaat: 135 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Een rozetring met bewerkte bloem aan de bovenzijde met 7 briljanten, iets opstaand gezet. ca 3,5 gr. ø 60

Munthanger GG
Resultaat: 125 EUR

Munthanger GG 585/000 met Oostenrijks/Hongaarse munt uit 1915. Geschulpte muntrand met gestoken bewerking en RG bolletjes als versiering. In het midden van de rand zit een GG muntje uit 1915. ø hange...

Slavenband bewerkt
Resultaat: 125 EUR

Slavenband, 333/000, strak model met blokjes bewerking. De armband is voorzien van een scharnier en veiligheid. Breedte 6 mm. ca 17 gr ø 62x57 mm.

Ring GG Art Deco groene steen
Resultaat: 125 EUR

Ring GG, 585/000 met grote groene steen. Ring Art Deco stijl met grote groene emerald geslepen groene steen, 19x24 mm, wat beschadigd. De zijkant van de ring is voorzien van WG sierlijke bewerking. ca...

Bloedkoraalcollier, 3 rijen
Resultaat: 120 EUR

Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Een collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd aan GG langwerpige gegraveerde sluiting met bewerkte eindstukken, waarvan 1 wat ...

Horloge GG prima
Resultaat: 120 EUR

Horloge, GG 585/000, Prima herenmodel. Rond horloge, mechanisch met lerenband. Functioneert.Totaal gewicht 29 gram

Oorhangers, GG multi
Resultaat: 120 EUR

Oorhangers, GG, 585/000, met kleurstenen. Oorsteker met gefacetteerde granaat, met daaronder een blauw Topaas en daaronder een markies geslepen citrien. Totale lengte 17 mm.

Horloge GG commodoor
Resultaat: 120 EUR

Horloge GG, 585/000, Commodoor. Verfijnd dames horloge met ovale kast en gevlochten band, mechanisch. Lengte 17 cm ca 12.5 gr.

Ring wapen GG
Resultaat: 120 EUR

Ring GG 585/000 met wapen. Massieve ring met vierkante bovenzijde, 11x11mm, voorzien van een gegraveerd wapen. ca 8,9 gr ø 55

Ring, parelmoer
Resultaat: 120 EUR

Ring, 333/000, met Rhodoniet, Bergkristal en parelmoer. Ring breed uitlopend aan de bovenzijde met daar in het midden een ovaal gefacetteerde Rhodoniet. Met daarboven en onder 4 kleine bergkristallen....

Bloedkor. armband 4-rij
Resultaat: 120 EUR

Armband, bloedkoraal, 4 rijen met GG 585/000, sluiting. Antieke armband met 4 rijen bloedkoraal, tonnetjes, met GG sluiting met bloedkoraal. De armband is voorzien van een veiligheid.

Ring, diamant
Resultaat: 120 EUR

Ring, 333/000, met Maansteen,diamant en rood emaille. Brede ring, ca 10 mm, met in het midden een ovale cabouchon geslepen Maansteen. Aan de boven en onderzijde voorzijde voorzien van kleine achtkant ...

Bolletjescollier
Resultaat: 110 EUR

Collier, zilver 835/000. 19e Eeuws bolletjes collier, 14 mm breed,voorzien van bakslot. ca 76.4 gr. Lengte 41 cm. Veiligheid is defect.