Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilv. miniatuur, koets 272
Zilv. miniatuur, koets

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oostzee lepel 46
Oostzee lepel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilv. hengselschaal 48
Zilv. hengselschaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schaartje in foudraal 68
Schaartje in foudraal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren tafelstuk 97
Zilveren tafelstuk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Krist. kaasstolp, zilv. dop 166
Krist. kaasstolp, zilv. dop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kristallen fruitschaal 171
Kristallen fruitschaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Etagere, zilv. voet 197
Etagere, zilv. voet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Zilveren flessen-onderzetters 298
2 Zilveren flessen-onderzetters

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wandelstok, zilv. heft 344
Wandelstok, zilv. heft

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bowllepel 470
Zilveren bowllepel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6 Zilveren messen in cassette 564
6 Zilveren messen in cassette

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Loddereinflesje 592
Loddereinflesje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 250
Zilveren kandelaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, kinderen 297
Zilveren miniatuur, kinderen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren hostiehouder 447
Zilveren hostiehouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lepelvaasje + 22 lepeltjes 475
Lepelvaasje + 22 lepeltjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Krist. karaf, zilv. montuur 140
Krist. karaf, zilv. montuur

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Zilveren vaasjes 313
2 Zilveren vaasjes

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Parfumfles, zilv. dop 38
Parfumfles, zilv. dop

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Parfumflesje in foudraal 65
Parfumflesje in foudraal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren geboortelepel 73
Zilveren geboortelepel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Parfumfles, dubbel 95
Parfumfles, dubbel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Miniaturen 169
2 Miniaturen

Resultaat:

80 EUR