Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen kraai 5086
Bronzen kraai

Resultaat:

95 EUR

Bronzen beeld, herten 5085
Bronzen beeld, herten
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen dame op bank 5084
Bronzen dame op bank

Resultaat:

160 EUR

Beeld, Pierrot 5083
Beeld, Pierrot
Startprijs 300 EUR
Bronzen dame op rots 5082
Bronzen dame op rots
Startprijs 125 EUR
Bronzen beer 5081
Bronzen beer
Startprijs 130 EUR
2 Bronsjes 5079
2 Bronsjes
Startprijs 150 EUR
Bronzen naakte dame 5078
Bronzen naakte dame
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, jongeman 5077
Bronzen beeld, jongeman

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Houten boedha 5076
Houten boedha

Resultaat:

15 EUR

2 Delen Indon. snijwerk 5075
2 Delen Indon. snijwerk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Javaans houten beeld 5073
Javaans houten beeld

Resultaat:

25 EUR

Relikwie, wachter 5072
Relikwie, wachter
Startprijs 20 EUR
2 Afrikaanse figuren 5071
2 Afrikaanse figuren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Indonesisch beeld 5070
Indonesisch beeld

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Handgestoken Maria 5069
Handgestoken Maria

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen ramskop 5068
Bronzen ramskop

Resultaat:

85 EUR

Houten beer 5067
Houten beer
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Kris beschermer 5066
Kris beschermer

Resultaat:

100 EUR

Chinese figuur 5065
Chinese figuur
Startprijs 100 EUR
2 Mooren 5064
2 Mooren
Startprijs 180 EUR
Art Deco beeld 5063
Art Deco beeld
Startprijs 275 EUR
Bronzen jezusfiguur 5061
Bronzen jezusfiguur
Startprijs 200 EUR
Bronzen zittende dame 5059
Bronzen zittende dame
Startprijs 120 EUR