19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Antiek theekastje
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten commode
Resultaat: 40 EUR

Ovale spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke ovale vergulde spiegel (restauraties) 65x80cm. Cond.: R

Kleine eiken kist
Resultaat: 40 EUR

Armleunstoel, pitriet
Resultaat: 35 EUR

Pianokruk
Resultaat: 30 EUR

Pianokruk ca. 1880 met draaibare zitting 54xø34cm. Cond.: G

Kinderstoeltje
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve mahoniehouten kinderstoel met rode velours stoffering in goede originele staat 2e helft 20e eeuw 85x38x35cm. ( lijmverbinding van armleggers is los)

Stoeltje
Resultaat: 30 EUR

Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw. mahonie kleur in Engelse stijl 83x55x69cm. Cond.: G

Kakstoel
Resultaat: 30 EUR

Iepenhouten 18e eeuwse kinderstoel in originele staat 62x39x33cm. Cond.: G

Stoel
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize 18e eeuwse iepenhouten stoel, houtgepind 94x50x44cm. Cond.: G

Kindertafeltje
Resultaat: 20 EUR

Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.