Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Jugendstil kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.

Lampje met putti
Resultaat: 50 EUR

Lampje met putti 1e helft 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd. Made J.M. Belgium in zeer goede staat 22cm.

Kistje met kaarten
Resultaat: 50 EUR

Prachtige gerestaureerde wortelnoten-fineer opbergkist ca. 1870. Gepolitoerd en in zeer goede staat 6x28x16cm.

6 Delen tin
Resultaat: 50 EUR

Zes delen oud tin; 3x tinnen borden 20e eeuw ø21cm. , 3x tinnen kandelaars (2x Kamphof Zwolle en 1x 19e eeuw), 22-25cm. Cond.: R-G

Divers tin
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel divers tin 19e-20e eeuw o.a; klepkannen, borden, schalen, bekers, koffiekannen etc. 10-40cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Hoge 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met glazen reservoir in goede originele staat 75xø18cm.

Empire plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.

Schildpad sigarenkoker
Resultaat: 50 EUR

Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.

Franse kroonlamp
Resultaat: 50 EUR

Franse glazen kroonlamp ca. 1900 met kristallen kaarshouders. 1 Kaarshouder rondom gescheurd, verder in goede staat 81xø60cm.

4 Schilderij lampjes
Resultaat: 50 EUR

Vier oude koperen schilderij-lampjes in goede staat 23-33cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Paar bronzen barok kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat H.:19cm.

2 Ovale lijsten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.

10 Parelmoer Camee's
Resultaat: 50 EUR

Tien oude parelmoer camee met portretten 20e eeuw in goede staat 2-4cm.

2 Spiegels, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.

Barometer, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G

Schooltas, grenen
Resultaat: 50 EUR

Schoolkist 19e eeuw met schuif van grenenhout in goede originele staat 51x23x13cm.

Dierenriem, houten bal
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese dierenriem in de vorm van een ronde houten bal, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw in goede staat ø3,4cm.

2 Tinnen klepkannen
Resultaat: 50 EUR

Twee tinnen klepkannen 19e eeuw met duimrust; (1x met snaveltuit) in goede originele staat 18-21cm.

2 Tinnen schenkkannen
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.

2 Seinlampen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke seinlampen; 1x koperen N.S. Spoorwegen seinlamp J.A. van Dijk en Zoon Utrecht ca. 1900 en 1x seinlamp uit 1942 WOII Lake Fields Birmingham 23,5-32,5cm. Cond.: G

Bonbonniere + onderzetters
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek plated; 1x tablet met keramiek en 8 onderzetters (oude haarlijnen) en 1x bonbonniere met glazen binnenschaal en guirlandes 8-20cm. Cond.: G

Amsterdamse hallamp
Resultaat: 50 EUR

Amsterdamse messing hanglamp voor kaarsfunctie ca. 1900 (1 scharniertje los), bewerkt met Amsterdams wapen 40xø19cm. Cond.: G

Tabaksnijder
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse vlas/ tabaksnijder, anno 1907, met opschrift: Elisabetha Seibel Klengladenback. In zeer goede originele staat. 58x90x20cm.

Fotoalbum ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Fotoalbum ca. 1900 (band zit los ) met diverse originele foto's en postkaarten uit die tijd van o.a; Gildehaus, Bad Bentheim etc. 7x22x26cm. Cond.: R