Lampje met putti 1e helft 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd. Made J.M. Belgium in zeer goede staat 22cm.
Prachtige gerestaureerde wortelnoten-fineer opbergkist ca. 1870. Gepolitoerd en in zeer goede staat 6x28x16cm.
Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.
Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.
Franse glazen kroonlamp ca. 1900 met kristallen kaarshouders. 1 Kaarshouder rondom gescheurd, verder in goede staat 81xø60cm.
Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.
Tien oude parelmoer camee met portretten 20e eeuw in goede staat 2-4cm.
Schoolkist 19e eeuw met schuif van grenenhout in goede originele staat 51x23x13cm.
Oude Chinese dierenriem in de vorm van een ronde houten bal, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw in goede staat ø3,4cm.
Twee tinnen klepkannen 19e eeuw met duimrust; (1x met snaveltuit) in goede originele staat 18-21cm.
Twee oude/antieke seinlampen; 1x koperen N.S. Spoorwegen seinlamp J.A. van Dijk en Zoon Utrecht ca. 1900 en 1x seinlamp uit 1942 WOII Lake Fields Birmingham 23,5-32,5cm. Cond.: G
Twee delen antiek plated; 1x tablet met keramiek en 8 onderzetters (oude haarlijnen) en 1x bonbonniere met glazen binnenschaal en guirlandes 8-20cm. Cond.: G
Amsterdamse messing hanglamp voor kaarsfunctie ca. 1900 (1 scharniertje los), bewerkt met Amsterdams wapen 40xø19cm. Cond.: G
Antieke Duitse vlas/ tabaksnijder, anno 1907, met opschrift: Elisabetha Seibel Klengladenback. In zeer goede originele staat. 58x90x20cm.
Fotoalbum ca. 1900 (band zit los ) met diverse originele foto's en postkaarten uit die tijd van o.a; Gildehaus, Bad Bentheim etc. 7x22x26cm. Cond.: R