19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Antiek presenteerblad
Resultaat: 15 EUR

2 Koperen strijkijzers
Resultaat: 15 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing strijkijzers. In goede staat. 18x20x9cm.

Jugendstil dienblad
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R

2 Delen oud tin
Resultaat: 10 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G

Brander
Resultaat: 10 EUR

Knikkerspel
Resultaat: 10 EUR

Oud knikkerspel op houten tablet 20e eeuw in goede staat 3xø23cm.