Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovaal dienblad
Resultaat: 50 EUR

Duits keramieken ovaal dienblad met vernikkelde omranding en druivendecor in goede staat 3x53x35cm.

3 Delen koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud/antiek koperwerk; 2x bewerkte koperen paraplubakken ca. 1900 en 1x kopergeslagen spiegelkastje 2e helft 20e eeuw (1 spiegel kapot) 44-70cm. Cond.: R-G

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 50 EUR

Oude Tiffany stijl lamp 2e helft 20e eeuw. 1 Stukje glas is kapot, verder in goede staat 46xø31cm.

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 50 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 34xø21cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 50 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 36xø15cm. Cond.: G

Godslamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke historisme plated koperen godslamp met engelen, ca. 1880. In goede staat. 23x23x22cm.

2 Marmeren eieren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 22xø13cm. Cond.: G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 50 EUR

Kopergeslagen 18e eeuwse barok kaarskandelaar in goede originele staat 53cm.

Ketel + stoof
Resultaat: 50 EUR

Zware gietijzeren ketel met stoof (mist handgreep) 19e eeuw 46x32x23cm.

Bronzen pan, 3-poot
Resultaat: 45 EUR

Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.

Schildpad doos
Resultaat: 45 EUR

Prachtige 19e eeuwse schildpaddoos met ivoor en origineel slot. Klein barstje in deksel, verder in goede originele staat 4,5x16x7,5cm.

Kijkdoos
Resultaat: 45 EUR

Oude vooroorlogse Duitse Weltkriegs diorama van 1914 met 9 glazen dia's in goede staat 10x6x4cm.

Tinnen schotel Duits
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.

Diverse emaille pillendoosjes
Resultaat: 45 EUR

Kavel van tien oude pillendoosjes (plated en messing) o.a; parelmoer inleg, muranoglas, porselein, emaille, Limoges. Daarbij een bewerkte koperen servetring en lepeltje 2e helft 20e eeuw 1,5-5cm. Cond...

Bronzen wierook-vat
Resultaat: 45 EUR

Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.

2 Kraankannen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke kraantjeskannen; 1x koper 29x18x13cm. en 1x tin beschilderd met landschap en koeien 47xø16cm. Cond.: G

2 Afrikaanse dekseldozen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Afrikaanse houten dekseldozen met figuren en tekens 17x34cm. Cond.: G

Kraanpot + keteltje
Resultaat: 45 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk; 1x messing kraantjeskan, 1x roodkoperen stoof, 1x roodkoperen appelketel. Allen in goede staat 13-41cm.

Zwart kruisbeeld
Resultaat: 45 EUR

Heilig kruis op voet, midden 19e eeuw met metalen Corpus Christie en porseleinen knoppen. Zwart geeboniseerd hout 53xø22cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp + strijkijzer
Resultaat: 45 EUR

Messing mijnwerkerslamp en 19e eeuws strijkijzer in goede originele staat 16-31cm.

Tinnen kraanpot
Resultaat: 40 EUR

Tinnen kraantjeskan ca. 1800 met houten handvat (gebroken maar compleet) 39x24xø14cm. Cond.: R

9 Tinnen maatbekers
Resultaat: 40 EUR

Negen delige antieke tinnen maatset, 19e eeuw, met eikstempels. In zeer goede staat. 5-25cm.

7 Tinnen kannen
Resultaat: 40 EUR

Zeven tinnen kannen 19e eeuw o.a; chocoladekan 18-26cm. Cond.: R-G

2 Blikken kraankannen
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollandse beschilderde kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 41x46cm.