Duits keramieken ovaal dienblad met vernikkelde omranding en druivendecor in goede staat 3x53x35cm.
Drie delen oud/antiek koperwerk; 2x bewerkte koperen paraplubakken ca. 1900 en 1x kopergeslagen spiegelkastje 2e helft 20e eeuw (1 spiegel kapot) 44-70cm. Cond.: R-G
Oude Tiffany stijl lamp 2e helft 20e eeuw. 1 Stukje glas is kapot, verder in goede staat 46xø31cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 34xø21cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 36xø15cm. Cond.: G
Antieke historisme plated koperen godslamp met engelen, ca. 1880. In goede staat. 23x23x22cm.
Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 22xø13cm. Cond.: G
Zware gietijzeren ketel met stoof (mist handgreep) 19e eeuw 46x32x23cm.
Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.
Prachtige 19e eeuwse schildpaddoos met ivoor en origineel slot. Klein barstje in deksel, verder in goede originele staat 4,5x16x7,5cm.
Twee antieke kraantjeskannen; 1x koper 29x18x13cm. en 1x tin beschilderd met landschap en koeien 47xø16cm. Cond.: G
Twee oude Afrikaanse houten dekseldozen met figuren en tekens 17x34cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws koperwerk; 1x messing kraantjeskan, 1x roodkoperen stoof, 1x roodkoperen appelketel. Allen in goede staat 13-41cm.
Heilig kruis op voet, midden 19e eeuw met metalen Corpus Christie en porseleinen knoppen. Zwart geeboniseerd hout 53xø22cm. Cond.: G
Messing mijnwerkerslamp en 19e eeuws strijkijzer in goede originele staat 16-31cm.
Negen delige antieke tinnen maatset, 19e eeuw, met eikstempels. In zeer goede staat. 5-25cm.
Zeven tinnen kannen 19e eeuw o.a; chocoladekan 18-26cm. Cond.: R-G
Twee Hollandse beschilderde kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 41x46cm.