Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Olielamp
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Franse opalineglazen tafellamp, geëlektrificeerd 76xø45cm. Cond.: G

4 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke petroleumlampen (incompleet) o.a; opaline, albast, mat glas, etc. 30-50cm. Cond.: G

Limoges lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude limoges stijl porseleinen tafellamp (electrisch) ca. 1980 met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 60xø24cm.

Antiek jagersmes
Resultaat: 40 EUR

Jagersmes 19e eeuw in goede originele staat met eikenhouten heft 36cm.

Processiekruis
Resultaat: 40 EUR

Groot koperen processiekruis anno 1837, 2 losse delen erbij (compleet) 67x39x11cm.

3 Delen koper
Resultaat: 40 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk; 1x prachtige roodkoperen appelketel, 1x koetsketel met eiken en messing en 1x waterketel, Biedermeier met porselein. Alles in goede originele staat 25-35cm.

2 Lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee tafel-olielampen ca. 1900; 1x opalineglas beschilderd en 1x majolica met compositie metalen voet (messing ring lasnaden los) 30-52cm. Cond.: R-G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-hoekige voet, in goede originele staat 14-16cm.

Kaarsenkandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse messing kaarskandelaar met lekrand in originele staat 53xø17cm. Cond.: G

Apparaat in kist
Resultaat: 40 EUR

Oude Engelse mechanisch drukapparaat (kopieerapparaat), gemerkt Gestetner ca. 1950. In goede originele staat 46x48x34cm.

Meet-apparaat
Resultaat: 40 EUR

Apart antiek oppervlakte-meetapparaat in originele kist. gemerkt G. Coradi Zurich No. 146 D.R. patent ca. 1900. Met handgeschreven beschrijving 9x39x21cm. Cond.: G

Album Olympiade 1936
Resultaat: 40 EUR

Oud Duits verzamelalbum Olympiade 1939 in goede originele staat (Olympiade Zeitung) 46x32x3cm.

Smeedijzeren boeien
Resultaat: 40 EUR

Smeedijzeren handboeien 18e-19e eeuw in originele staat 45x10x4cm. Cond.: G

Art Deco barometer
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerde Hollandse kopergeslagen Art-Deco barometer, monogram H.V. of V.H. ca. 1920. (Amsterdamse school??) In goede originele staat. 39x22x5cm.

Hoedendoos
Resultaat: 40 EUR

Duitse hoedendoos ca. 1900 "Deutsche Klapp Hut" met hoge hoed in zeer goede staat 7x38x28cm.

Parelmoer doosje
Resultaat: 40 EUR

Parelmoer belijmde dekseldoos ca. 1890 met been. Zonder pootjes, verder in goede staat 3x15x7,5cm.

5 Trechters
Resultaat: 40 EUR

Vijf 19e eeuwse trechters; 4x tin en 1x koper, in goede originele staat 8-15cm.

Sieraden cassette
Resultaat: 40 EUR

Notenhout fineer 19e eeuwse sieradencassette met bandintarsia en ivoor monogram inleg "V.T.". Origineel slot en vakverdeling in goede originele staat 11,5x28x19cm.

Krist. inktpot
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen inktpot met verguld montuur en deksel, gemerkt: GESCH., op zwart marmeren basement met 4 pootjes en verguld pennenbakje. ca.11x11cm.

4 Chinese zijde figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier Chinese zijde figuren ca. 1900 in goede originele staat (zijde en papier) 30-32cm.

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 40 EUR

Hollands eikenhouten bordenrek met parelrand ca. 1900 in goede staat 100x30x11cm.

2 Delen Oosters
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse houten wandversieringen met parelmoerinleg 20e eeuw in goede staat 62,5x17cm. Cond.: G

4 Oude doosjes
Resultaat: 35 EUR

Vier oude/antieke houten doosjes; 1x naaidoos van noten0fineer ca. 1840, 1x houten doos met Chinees decor ca. 1930 (zwrt/goud/rood), 1x rood-gelakte Chinese doos met paradijsvogel-decor 20e eeuw en 1x...

3 Delen tin
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud/antiek tin; 1x snotneus, 1x bierpul met gravure ca. 1900 en 1x theepot ca. 1900. 16-28cm. Cond.: R-G