Grote oude Franse opalineglazen tafellamp, geëlektrificeerd 76xø45cm. Cond.: G
Jagersmes 19e eeuw in goede originele staat met eikenhouten heft 36cm.
Groot koperen processiekruis anno 1837, 2 losse delen erbij (compleet) 67x39x11cm.
Twee tafel-olielampen ca. 1900; 1x opalineglas beschilderd en 1x majolica met compositie metalen voet (messing ring lasnaden los) 30-52cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-hoekige voet, in goede originele staat 14-16cm.
Grote 19e eeuwse messing kaarskandelaar met lekrand in originele staat 53xø17cm. Cond.: G
Oude Engelse mechanisch drukapparaat (kopieerapparaat), gemerkt Gestetner ca. 1950. In goede originele staat 46x48x34cm.
Oud Duits verzamelalbum Olympiade 1939 in goede originele staat (Olympiade Zeitung) 46x32x3cm.
Smeedijzeren handboeien 18e-19e eeuw in originele staat 45x10x4cm. Cond.: G
Gesigneerde Hollandse kopergeslagen Art-Deco barometer, monogram H.V. of V.H. ca. 1920. (Amsterdamse school??) In goede originele staat. 39x22x5cm.
Parelmoer belijmde dekseldoos ca. 1890 met been. Zonder pootjes, verder in goede staat 3x15x7,5cm.
Vijf 19e eeuwse trechters; 4x tin en 1x koper, in goede originele staat 8-15cm.
Notenhout fineer 19e eeuwse sieradencassette met bandintarsia en ivoor monogram inleg "V.T.". Origineel slot en vakverdeling in goede originele staat 11,5x28x19cm.
Geslepen kristallen inktpot met verguld montuur en deksel, gemerkt: GESCH., op zwart marmeren basement met 4 pootjes en verguld pennenbakje. ca.11x11cm.
Hollands eikenhouten bordenrek met parelrand ca. 1900 in goede staat 100x30x11cm.