Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Oude majolica hang-petroleumlamp met kaarskandelaren 20e eeuw in goede staat 65xø58cm. Cond.: G

Kanon
Resultaat: 35 EUR

Zwaar decoratief kanon 20e eeuw in goede staat 25x38x14cm. Cond.: G

Koekplanken
Resultaat: 35 EUR

Drie kleine Hollandse speculaasplanken ca. 1800 en een kerfsnede el ca. 1800. Allen in goede originele staat 29-75cm.

Schooltas
Resultaat: 35 EUR

Grenenhouten 18e eeuwse schoolkist in originele staat 26x11x13cm. Cond.: R-G

Barometer
Resultaat: 35 EUR

Oude/antieke houtgesneden barometer met paard ca. 1910 met uitgesneden ranken in goede originele staat 48x25x8cm.

Schooltas, grenen
Resultaat: 35 EUR

Oude eikenhouten gekerfde schooltas naar oud voorbeeld 52x10x21cm. Cond.: G

Metalen vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke kopergeslagen Art-Deco vaas, gemerkt: Daalderop Holland. Paar kleine deukjes. H. 62cm., Cond.:G

4 Aziatische messen
Resultaat: 35 EUR

Vier oude Indonesische dolken 20e eeuw in goede originele staat 27-41cm.

Hanglamp in delen
Resultaat: 35 EUR

Jugendstil hang-petroleumlamp ca. 1900 met figuren, guirlandes etc. in goede originele staat 53x42x47cm.

Poffersijzer + strijkbout
Resultaat: 35 EUR

Messing poffertjespan en ijzeren strijkbout ca. 1800 in goede originele staat 12-33cm.

20 Sleutels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.

Divers tin
Resultaat: 35 EUR

Negen delen oud en antiek tin; 1x grote schaal, 4 maten, brandewijnkom, schenkschaaltje en 2 kandelaars 7-27cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Antieke koffiemolen
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Freres Brevetes in goede originele staat 33x26x15cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

2 Kistjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

12-delige passerset
Resultaat: 30 EUR

Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.

Divers tin
Resultaat: 30 EUR

Divers tin 18e-19e eeuw in goede staat 9-28cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en compositie metalen voet met albast. In goede originele staat 55xø21cm.

Messing comfoor
Resultaat: 30 EUR

Prachtig messing comfoor met ketel ca. 1900 Art Nouveau in uitstekende staat 31x26xø18cm.

Spuitfles + kruitvuller
Resultaat: 30 EUR

Koper bewerkte kruitvuller en oude soda-spuitfles, beide in goede originele staat 18,5x8,5x7,5cm. en 32xø10cm.

Kandelaar 5-lichts
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met engel 20e eeuw in goede staat 41x40x16cm.

Klarinet
Resultaat: 30 EUR

Oude klarinet 1e helft 20e eeuw in originele staat, gemerkt W. HampF 64xø8cm. Cond.: G

Schooltas, eiken
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse schooltas in goede originele staat 45x26x11cm.