Oude majolica hang-petroleumlamp met kaarskandelaren 20e eeuw in goede staat 65xø58cm. Cond.: G
Drie kleine Hollandse speculaasplanken ca. 1800 en een kerfsnede el ca. 1800. Allen in goede originele staat 29-75cm.
Grenenhouten 18e eeuwse schoolkist in originele staat 26x11x13cm. Cond.: R-G
Oude/antieke houtgesneden barometer met paard ca. 1910 met uitgesneden ranken in goede originele staat 48x25x8cm.
Oude eikenhouten gekerfde schooltas naar oud voorbeeld 52x10x21cm. Cond.: G
Grote antieke kopergeslagen Art-Deco vaas, gemerkt: Daalderop Holland. Paar kleine deukjes. H. 62cm., Cond.:G
Vier oude Indonesische dolken 20e eeuw in goede originele staat 27-41cm.
Jugendstil hang-petroleumlamp ca. 1900 met figuren, guirlandes etc. in goede originele staat 53x42x47cm.
Messing poffertjespan en ijzeren strijkbout ca. 1800 in goede originele staat 12-33cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
19e Eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Freres Brevetes in goede originele staat 33x26x15cm.
Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G
Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en compositie metalen voet met albast. In goede originele staat 55xø21cm.
Prachtig messing comfoor met ketel ca. 1900 Art Nouveau in uitstekende staat 31x26xø18cm.
Oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met engel 20e eeuw in goede staat 41x40x16cm.
Oude klarinet 1e helft 20e eeuw in originele staat, gemerkt W. HampF 64xø8cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse schooltas in goede originele staat 45x26x11cm.