Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R
Kavel van tien oude en antieke tinnen delen o.a; 4 klepkannen, 1 koffiekan, 1 beker en 4 lepels 9-26cm. Cond.: G
Beschilderde tinnen 18e eeuwse kraantjeskan, 18e eeuw in originele staat 39cm. Cond.: G
Drie oude/antieke bunzenbranders en 1 antieke soldeerbout (gemerkt Barthel) in goede staat 19-47cm.
Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.
Oude marmeren reliëf, bodemvondst (leeftijd onbekend) 17x10x3cm. Cond.: G
Cloissone lucifersdoosjeshouder ca. 1900 in goede originele staat 11xø8cm.
Notenhouten 19e eeuwse thee emmer met koperen binnenbak. In goede staat. 30xø29cm.
Grote metalen kroonluchter met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 93xø100cm. Cond.: G
Oude Italiaans porseleinen tafellamp 2e helft 20e eeuw, in Romeinse stijl 81xø33cm. Cond.: G
Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G
Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.
Zware oude bronzen kaarskandelaar in barokstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 51cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-20cm.
Kavel van 10 oude fotolijsten 20e eeuw o.a; plated en koper in goede originele staat 8-20cm.
Twee 19e eeuwse koperen appelketels, 1x bedeukt en 1x in goede staat 26xø17cm. en 32xø20cm. Cond.: M-G
Messing 19e eeuwse cachepot (bloembak), licht bedeukt 25xø30cm. Cond.: R
Bronzen penkandelaar 18/19e eeuw, in Gothische stijl. Goede staat. 33x16x15cm.
Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.
Oude originele Art Deco inktset met kristallen reservoir ca. 1930 in goede staat 7x20x14cm.
Drie delen oude cafe-decoratie; 1x emaille bord met tekst "Marilyn Monroe Ave." en 2 spiegels met tekst van Coca Cola en Stewarts Whisky 10-106cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuw; 1x eikenhouten kinder-kakstoel ca. 1820, 62x34x32cm. en 1x grote blaasbalg 70x26x7cm. Cond.: G