Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

9 Ets platen, ikonen
Resultaat: 100 EUR

Negen antieke koperen ikonen, waarschijnlijk gebruikt als drukplaten (later vastgezet op moderne achterkant) 13-19cm. Cond.: R-G

Lamp, Galle stijl
Resultaat: 95 EUR

Oude Emile Galle-stijl lamp met prachtige glazen kap (met bloemen opgewerkt). Gesigneerd Galle 2e helft 20e eeuw met ijzeren voet in goede staat 45xø34cm.

Russische lakdoos
Resultaat: 90 EUR

Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van drie krijgers te paard. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 14x16x3cm.

Bisquit lamp
Resultaat: 90 EUR

Grote oude bisquit porseleinen tafellamp ca. 1910 met putti opgewerkt rondom en compositie metalen figuren 52xø18cm. Cond.: G

3 Oude kerkboekjes
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Hollandse kerkboeken met lederen band,: Dordrecht 1793, Joh.Enschede &Zn. 1832 en Dordrecht 1802. Ca. 15x7x8cm.

Tegelplateau met speeldoos
Resultaat: 85 EUR

Antieke Franse speeldoos met 2 melodieën, Henry deux ca. 1880, met keramieken tegel en noten omlijsting. Fungerend als piedestal 7x28x28cm., Cond.:G

2 Lampen
Resultaat: 85 EUR

Twee hoge stalampen 2e helft 20e eeuw met houten voet in goede staat 130cm.

Haardscherm
Resultaat: 85 EUR

Prachtig 19e eeuws messing haardscherm in waaiervorm. In zeer goede originele staat 61x80x13cm.

Beschilderde hoedendoos
Resultaat: 80 EUR

Duitse 19e eeuwse spaanhouten hoedendoos (beschildering mogelijk later) in goede staat 20x44x28cm.

Theekistje
Resultaat: 80 EUR

Prachtig 18e eeuwse theekist met 3 koperen theebussen van mahonie-fineer met intarsia.(Lichte fineerschade). Dik fineer met origineel slot en beslag. Louis Seize 11x19x11,5cm. Cond.: R-G

Russische lakdoos
Resultaat: 80 EUR

Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van liefdespaar. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 2e helft 20e eeuw 17x15x3cm.

Wijwatervat, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.

Lamp, 3 kelkjes
Resultaat: 80 EUR

Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G

Bordenrek + bordjes
Resultaat: 80 EUR

Mechels handgestoken bordenrek met paardenhoofden en daarbij 6 porseleinen bordjes ca. 1880 met Chinees decor en goudrank in zeer goede staat 82x56x13cm.

Camee lampje
Resultaat: 80 EUR

Prachtig Jugendstil camee tafellamp (bewerkte schelp), voorstellend 3 dansende dames met bloem, geheel gemonteerd op houten voet 18x11x9cm. Cond.: G

3 Speculaasplanken
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.

Grote Oosterse vaas
Resultaat: 80 EUR

Zeer grote (antieke?) Oosterse kopergeslagen vaas met voorstellingen van figuren, bloemen, medaillons etc. Bestaat uit twee delen (verbinding is los), plated 78xø29cm. Cond.: R-G

Gewei-lamp
Resultaat: 80 EUR

Oude gewei-lamp 20e eeuw in goede staat 59x69x62cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R

Barometer, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G

Kruisbeeld
Resultaat: 75 EUR

Groot messing kruisbeeld ca. 1900 (bijzondere uitvoering) in goede staat 55x20x14cm.

Div. schilpad voorwerpen
Resultaat: 70 EUR

Zeldzame antieke schildpad toiletset, 13 delig, in originele cassette ca. 1920, In zeer goede staat. 53x31x7cm.

Zwaard + 2 dolken
Resultaat: 70 EUR

Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.

2 Lampen
Resultaat: 70 EUR

Twee brons gepatineerde tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø24cm.