Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kastje voor zakhorloge
Resultaat: 70 EUR

Kopergeslagen vitrinekastje voor zakhorloges ca. 1880, prachtig bewerkt met putti in landschap. In zeer goede originele staat 6,5x8x7cm.

Messing draaispiegel
Resultaat: 70 EUR

Duitse messing tafelspiegel ca. 1880 uit de Kaiserzeit in zeer goede originele staat 55x34x16cm.

Schooltas, eiken
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse schoolkist met schuif in originele bierverf in goede staat 38x21x7,5cm.

Oude brandweerhelm
Resultaat: 70 EUR

Vooroorlogse Hollandse brandweerhelm van bakeliet met roodkoper, in zeer goede originele staat 21x35x21cm.

Bronzen kaarslandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote decoratieve bronzen Neogothische kaarskandelaar 20e eeuw, spits voor kaars mist, verder in goede originele staat 140x23x25cm.

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke bronzen vijzels; 1x grote vijzel naar voorbeeld van 16e eeuw 15,5xø20cm. en 1x gladde antieke vijzel 17e-18e eeuw 19xø14cm. Beide met stamper Cond.: G

Messing/Bronzen vaas, vogels
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Jugendstil vaas (messing vaas) met 3 ibissen en ampfora ca. 1900 in goede originele staat 30x13x13cm.

Jugendstil dienblad
Resultaat: 60 EUR

Keramieken Jugendstil presenteertablet ca. 1900 met vernikkelde omranding in goede staat 5x48x32cm.

3 Beelden als lamp
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke lampenvoeten met beelden van compositie metaal; 1x putti met hoorn des overvloeds (antiek beeld), 1x jager met vis (antiek beeld) en 1x marmer met putti 2e helft 20e eeuw 37-55cm. Co...

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Kleine opaline-glazen hangpetroleumlamp ( zgn. schippertje) ca. 1880 in goede staat 44xø32cm.

Geweer
Resultaat: 60 EUR

Antiek Oosters geweer, voorlader met beeninleg en latoenkoper, 19e eeuw. Mechanisme defect. L.149cm., Cond.:G

Haardplaat
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat (of ouder), onduidelijke tijdsaanduiding (1733?). Voorstelling van een vrouw met kroon onder een boog (Maria). Oxidatie en scheur 56x43cm. Cond.: R

2 Gezangbijbels
Resultaat: 60 EUR

Twee Esparale Romanum 1854 (1 gezangbijbels), "Vesperale Romanum cum psalterio et Antiphonali Romano" met koperen sloten (beschadigingen) 40x30x8cm. Cond.: R

Map oorlogs documentatie
Resultaat: 60 EUR

Diverse oorlogs proclamaties + Arbeitsbuch '40-'45 + Parool 1943 + Vrij Nederland 1943.

Lokeend + speelgoedpaard
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek ca. 1880; 1x speelgoed trekpaard van papier-machee 24x26x11cm. en 1x houten beschilderde lokeend 18x15x27cm. Cond.: R-G

Tinnen Bergman
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse tinnen Bergman kaarskandelaar 20e eeuw, gemerkt E.G.W. A.S.N. in goede staat 23cm.

Klokkenstolp, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse glazen stolp (niet compatibel) in goede staat 55x33x17cm.

Diverse pijpen
Resultaat: 60 EUR

Groot kavel oude tabakspijpen o.a; met koppen, dierenkoppen, imkerpijp en vele merkpijpen (Vruyere, St. Claude, Lindbergh etc. etc. Bevat ca. 30 pijpen Cond.: R-G

Messing kaarsenkroon
Resultaat: 60 EUR

Messing kaars-kroonluchter ca. 1900 in barokstijl. In goede originele staat 47xø49cm.

Messing kaarsenkroon
Resultaat: 60 EUR

Messing kaarskroonluchter ca. 1900 in barokstijl. In goede staat 42xø52cm.

Divers antiek/oud
Resultaat: 60 EUR

Divers antiek/oud koper en tin o.a; antieke tinnen klepkan, antieke mijnlamp, ketels, vazen, scheepslamp etc. 10-40cm. Cond.: R-G

Messing lampevoet
Resultaat: 60 EUR

Grote oude zware messing lampevoet in de vorm van een Karintische zuil 2e helft 20e eeuw 56cm. Cond.: G

Bronzen lamp + kap
Resultaat: 60 EUR

Bijzondere grote samac met marmeren tafellamp brons gepatineerd in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 78xø40cm.

Doos divers
Resultaat: 55 EUR

Divers oud/antiek o.a; Petrus Regout Maastricht porseleinen bierpul met bodemafbeeldingen, opaline vaas, tinnen kraantjeskan, speelgoed etc. 5-58cm. Cond.; R-G