Grote 19e eeuwse roodkoperen ketel (gezwaluwstaart). Licht bedeukt, verder in goede originele staat
Drie messing theelichten ca. 1900; 1x doorschijnend porselein met landschapsdecor, 1x Jugendstil-Art Deco vernikkeld en 1x met leeuwenpoten. In goede originele staat 8-12cm.
Twee delen antiek met kerfsnede ca. 1900; 1x presenteertablet met koperen grepen 52x35cm. en 1x kistje met initialen J.E 15x33x27cm. Beide in goede originele staat
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.
Oude koperen Amsterdamse School haardscherm ca. 1930 in goede originele staat 87x50cm.
Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.
Twee oude kaarskandelaars met putti 20e eeuw; 1x brons 31x12x11cm. en 1x compositie 28x20x9cm. Cond.: G
Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schildpad missen 5x18x9cm. Cond.: R
Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R
Antiek koffie-apparaat ca. 1900 met porseleinen voet, vermoedelijk Duitsland (koffiepot mist). Verder in goede originele staat 32x30x15cm.
Antieke Duitse bijbel, Berlin Preussische Haupt-Bibelgesellschaft 1905, Familien Chronik D. Martin Luthers 5,5x16x23cm. Cond.: G
Kavel diverse oude/antiquarische boeken o.a; dictionnaire geographique universel 1830 met atlaskaarten, "voortgedreven naar de noordpool door commandant Driant", etc 15-30cm. Cond.: R-G
Twee delen oud kerkelijk ca. 1900; 1x Maria op eiken, compositie metaal, brons gepatineerd 20x15x8cm. en 1x tafelaltaar van eikenhout met compositie metalen corpus christie. Met kaarshouders en wijwat...
Olympia N.V. schrijfmachine Amsterdam Keizersgracht in goede originele staat 16x34x35cm.
Chinese religieuze 19e eeuwse bedelketting met monniken en boedha'(4 stuks) in goede staat 25cm.
Drie marmeren fruitschalen 2e helft 20e eeuw ø25-ø35cm. Cond.: G
Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...
Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G
Acht delen messing 19e-20e eeuw o.a; doofpot 19e eeuw (beschadigd), dekseldoos 19e eeuw, kaarsdover op tablet, steelpan 19e eeuw, vijzel 19e eeuw, emmertje 19e eeuw, peperstrooier 19e eeuw 9-42cm. Con...
Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G
Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G
Divers oud tin (13 delen) o.a; borden, lepels, schalen en Corpus Christie 7-28cm. Cond.; R