Wim Pol, olieverf op linnen, meisjes in bloemenveld met eenden 50x60cm. Cond.: G
P. van DIjk ca. 1970, olieverf op linnen, binnenhof met kippen 100x60cm. Cond.: G
Knut Olsen ( 1904 - Deense School), olieverf op linnen, landschap met figuren en brug 45x38cm. Cond.: G
Jean Coune (Duitse School), olieverf op linnen, bomschuiten op het strand met vissersvrouwen 60x80cm. Cond.: G
Uno Hubert Karlsson (Deense School 1903 - ), olieverf op paneel, interieur met figuren 58x30cm. Cond.: G
Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, vissersboot aan het strand met haven in de verte 50x60cm. Cond.: G
Reint Withaar (vroeg werk, 80-er jaren), olieverf op linnen, boerderij aan een beek 60x80cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
A. Slijper ca. 1940, olieverf op linnen, bloemenmarkt Delft met vele figuren 50x70cm. Cond.: R-G
Marianne Naerebout '97, litho op papier, "The big day" 65x52cm. Cond.: G
Marianne Naerebout '97, litho op papier, "so close" 70x52cm. Cond.: G
J. Brand ca. 1980, olieverf op linnen, Impressionistisch Amsterdams stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G
Handgesigneerd boek van Jan te Wierik 1996 (1954 - 2002), Getiteld "Ik houd van snoep" met diverse afbeeldingen van werken van Jan te Wierik 50x35cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, winters landschap 40x60cm. Cond.: G
J. Mück Haders? 1918, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen en bloesembomen 37x50cm. Cond.: G
A. Goster ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij emt bloesemboom en kippen 40x60cm. Cond.: G
Naar Louis Apol ca. 1900, olieverf op paneel, winters bosgezicht met paardenkar 57x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd (vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, Impressionistisch stadsgezicht ca. 1930, 63x50cm. Cond.: G
Klaas Visser, olieverf op linnen, landschap bij Buurse 50x60cm. Cond.: G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 70x95cm. Cond.: G
Houtsnede (handingekleurd) 15e-16e eeuw, oude restauraties en wormbeval. Houtsnede op papier, figuren bij eettafel en figuren bij het slachten 23x14,5cm.
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 - 1801), dubbele ets op papier, 1x Aus der Alpenreise en 1x Benno 17x12cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier dubbele ets met figuren 16,5x12cm. Cond.: G
Marianne Naerebout '97, litho op papier, "go with the flow" 67x51cm. Cond.: G