Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, H. Verbeek
Resultaat: 30 EUR

H. Verbeek '39, olieverf op paneel, stilleven met groentes en bloemenvaas 54x41cm. Cond.: G

Mazzot, klok
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve moderne klok van Mazzot Germany met batterij-functie en houten omlijsting. In goede staat 33x90cm.

Jan Knikker
Resultaat: 30 EUR

Jan Knikker ( 1889 - 1957), olieverf op paneel, boslaan 24,5x28cm. Cond.: G

Aquarel, Becker
Resultaat: 30 EUR

P. Becker 1923 (Duitse School), aquarel op papier, Schloss Millendonk 45x58cm. Cond.: G

Stilleven, P.H. Dillen
Resultaat: 30 EUR

Philip Dillen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 62x49cm. Cond.: R

Litho, Anton Pieck
Resultaat: 25 EUR

Anton Pieck nr. 134/200, litho op papier, dorpsstraat met cafe Bueno Aires 25x35cm. Cond.: G

Kamasutra op bamboe
Resultaat: 25 EUR

Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Bonnefoy ca. 1800, pastel op papier, rococo design 29x38cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Oude/Antieke religieuze houtsnede in 15e eeuwse stijl met verzamelaarsstempel. Vermoedelijk later (19e eeuw?), houtsnede op papier 9x13,8cm. Cond.: G

Schilderij, J. Borggreve
Resultaat: 20 EUR

J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G

Sepia, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R

Aquarel, H.G. Botermans
Resultaat: 20 EUR

H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G

Ets, Gunsdringer
Resultaat: 20 EUR

Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G

Antieke ets, Egyptisch
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G

Litho, Heimrad
Resultaat: 15 EUR

Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G

Albert Naur
Resultaat: 15 EUR

Albert Naur '38 (1889 -1973), gemengde techniek op papier, bosgezicht met gekapt hout 68x48cm. Cond.: G

Tekening ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G

Ets, Ernst Bahn
Resultaat: 15 EUR

Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G

Religieus schilderijte
Resultaat: 15 EUR

Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R

Litho, Laure Malcles-Masereel
Resultaat: 10 EUR

Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G