Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, winkel in Rotterdam "in duizen vreezen" 48x66cm. Cond.: R
Jan Laeven '72 (1925 Limburg - ), olieverf op paneel, winters dorpsgezicht 63x49cm. Cond.: G
Johannes Gerardus Hengst (Delft 1904 - ), aquarel op papier, stadsgezicht Parijs 47x32cm. Cond.: G
A. Cats, olieverf op linnen, Duitse watermolen met fachwerk 50x70cm. Cond.: G
Egbertina H. Jaarsma ca. 1930 (Sneek 1879 - ), olieverf op linnen, beeldje met gemberpot en glazen karaf met bloemen 35,5x28cm. Cond.: G
Twee werken 19e eeuw; 1x miniatuur mansportret op ivoor (ongesigneerd) 5x3,5cm. en 1x liggende lezende dame HEZ 1884 18x12cm. Cond.: G
D. Chodowiecky 1799, ets op papier, figuren bij deuropening 9x13cm. Cond.: G
Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G
Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G
Selhorst, olieverf op linnen, pad met berkebomen 30x40cm. Cond.: G
Klein 18e eeuws reisikoon, Triptichon met gouddecor en handbeschildering in originele staat 7x11x2cm. Cond.: G
Folke Pars 1961 (Deense School), olieverf op linnen, stilleven met vaas en fruit 57x38cm. Cond.: G
G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, olieverf op linnene, meisje met hond 45x38cm. Cond.: G
Drieluik Maya 2007, acryl op linnen, "Geschmolzenes Eis" 100x20cm. (per stuk) Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x40cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met parasols en figuur 25x20cm. Cond.: G
P.A. Nijgh ( 1876 Wormerveer - 1959 Enschede), ets op papier, Twentse boerderij 37x30cm.Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, aardbeien 18x13cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, citroen 18x13cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Duitse School(Arens?), ets op papier, industriële haven 44x43cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 - 1801), dubbele ets met figurenvoorstelling 13,5x11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Belgische School (Huty?), olieverf op linnen, kerkdorp in de sneeuw 26x34cm. Cond.: G
van Deursen (naar Mesdag), olieverf op paneel, bomschuiten op zee 70x90cm. Cond.: G