Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Stadsgezicht Rotterdam
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, winkel in Rotterdam "in duizen vreezen" 48x66cm. Cond.: R

Schilderij, Leaven '72
Resultaat: 80 EUR

Jan Laeven '72 (1925 Limburg - ), olieverf op paneel, winters dorpsgezicht 63x49cm. Cond.: G

Aquarel, Parijs
Resultaat: 75 EUR

Johannes Gerardus Hengst (Delft 1904 - ), aquarel op papier, stadsgezicht Parijs 47x32cm. Cond.: G

Schilderij, W. Cats
Resultaat: 75 EUR

A. Cats, olieverf op linnen, Duitse watermolen met fachwerk 50x70cm. Cond.: G

Geraldine Jaarsma, schilderij
Resultaat: 75 EUR

Egbertina H. Jaarsma ca. 1930 (Sneek 1879 - ), olieverf op linnen, beeldje met gemberpot en glazen karaf met bloemen 35,5x28cm. Cond.: G

2x 19e eeuws
Resultaat: 75 EUR

Twee werken 19e eeuw; 1x miniatuur mansportret op ivoor (ongesigneerd) 5x3,5cm. en 1x liggende lezende dame HEZ 1884 18x12cm. Cond.: G

Ets Chodowiecky
Resultaat: 75 EUR

D. Chodowiecky 1799, ets op papier, figuren bij deuropening 9x13cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 75 EUR

Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G

Schilderij v. de Meer, paarden
Resultaat: 75 EUR

Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Selhorst, berkenpad
Resultaat: 70 EUR

Selhorst, olieverf op linnen, pad met berkebomen 30x40cm. Cond.: G

3-Luik ikoontje
Resultaat: 70 EUR

Klein 18e eeuws reisikoon, Triptichon met gouddecor en handbeschildering in originele staat 7x11x2cm. Cond.: G

Folke Pars
Resultaat: 70 EUR

Folke Pars 1961 (Deense School), olieverf op linnen, stilleven met vaas en fruit 57x38cm. Cond.: G

G. Diepeveen, vrouw
Resultaat: 70 EUR

G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 60x80cm. Cond.: G

Onbekend meisje
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, olieverf op linnene, meisje met hond 45x38cm. Cond.: G

3-Luik, Maya
Resultaat: 70 EUR

Drieluik Maya 2007, acryl op linnen, "Geschmolzenes Eis" 100x20cm. (per stuk) Cond.: G

Schilderij, kubistisch
Resultaat: 70 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x40cm. Cond.: G

C. Cornelisz, strand
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met parasols en figuur 25x20cm. Cond.: G

Ets, P.A. Nijgh
Resultaat: 70 EUR

P.A. Nijgh ( 1876 Wormerveer - 1959 Enschede), ets op papier, Twentse boerderij 37x30cm.Cond.: G

C. Cornelisz, aardbeien
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, aardbeien 18x13cm. Cond.: G

C. Cornelisz, citroen
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, citroen 18x13cm. Cond.: G

Duitse ets, haven
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse School(Arens?), ets op papier, industriële haven 44x43cm. Cond.: G

Dubbele gravure/ets Chodowiecky
Resultaat: 70 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 - 1801), dubbele ets met figurenvoorstelling 13,5x11cm. Cond.: G

Huty, kerk in de winter
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd Belgische School (Huty?), olieverf op linnen, kerkdorp in de sneeuw 26x34cm. Cond.: G

Schilderij, van Deursen
Resultaat: 70 EUR

van Deursen (naar Mesdag), olieverf op paneel, bomschuiten op zee 70x90cm. Cond.: G