J. Bakker 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboten 30x40cm. Cond.: G
J. van Leeuwen? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten bij zeedijk 40x50cm. Cond.: R
R. de Haan ca. 1980, olieverf op linnen, strandgezicht met wandelaars 30x40cm. Coind.: G
J. wielistra 72? nr. 10/35, ets op papier, wachtkamer bij de dierenarts 35x30cm. Cond.: G
Hermanus Berserik 1977 Nr. 42/200 ( 1921 - 2002), ets op papier, pop 42x25cm. Cond.: G
Houssaint ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 60x80cm. Cond.: G
Zuhinga '67 (verso la fabrica), olieverf op linnen, fabriek met arbeiders 81x65cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw van Zierikzee "Ter opheldring van den tegenwoordigen staat van Zeeland" door Tirion 26x18cm. Cond.: G
Sluitkamp ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met haven en boten 40x50cm. Cond.: G
J. Sigmans ca. 1920, olieverf op linnen, plasgezicht 42x56cm. Cond.: G
J. Buttner 20e eeuw, olieverf op paneel, dame op zeedijk tussen bloemen 51x61cm. Cond.: G
A.J. Brandt 18e-19e eeuw, aquarel op papier, roemerglas met bloemen 26x33cm. Cond.: G
G. Dünkhase 1955, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 60x60cm. Cond.: G
G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch geschilderde vrouw op stoel 40x60cm. Cond.: G
Engelse School 19e eeuw, gesigneerd Fuller of Aulle, olieverf op linnen, interieur met vrouwen bij kaarslicht 38x28cm. Cond.: G
Ongesigneerd? ca. 1920, olieverf op linnen, visser of strandjutter met paard 76x44cm. Cond.: R-G
Gesigneerd G. Westermann, olieverf op paneel, stilleven met rozen 40x50cm. Cond.: R-G
Kyrillisch gesigneerd ca. 1980 (Russische School), olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht 49x39cm. Cond.: G
A. Künzel ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen (maroufle), visser met tabakspijp 30x40cm. Cond.: G
D. Chodowiecky 1793, ets op papier, figuren bij grotopening 8x13cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, riviergezicht bij nacht met figuren, bergen en kasteel 48x38cm. Cond.: R
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op paneel, golfbrekers 37x24cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, asbstract landschap 50x40cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, pierrot met mandoline 30x40cm. Cond.: G