19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

J. Bakker, riviergezicht
Resultaat: 65 EUR

J. Bakker 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboten 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 65 EUR

Schilderij, R. de Haan
Resultaat: 65 EUR

R. de Haan ca. 1980, olieverf op linnen, strandgezicht met wandelaars 30x40cm. Coind.: G

Wielestra
Resultaat: 60 EUR

J. wielistra 72? nr. 10/35, ets op papier, wachtkamer bij de dierenarts 35x30cm. Cond.: G

Ets, Berserik
Resultaat: 60 EUR

Hermanus Berserik 1977 Nr. 42/200 ( 1921 - 2002), ets op papier, pop 42x25cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Houssaint ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, '67
Resultaat: 60 EUR

Zuhinga '67 (verso la fabrica), olieverf op linnen, fabriek met arbeiders 81x65cm. Cond.: G

Stadsplattegrond, Zierikzee
Resultaat: 60 EUR

Landkaart 17e eeuw van Zierikzee "Ter opheldring van den tegenwoordigen staat van Zeeland" door Tirion 26x18cm. Cond.: G

Schilderij Sluitkamp, schepen
Resultaat: 60 EUR

Sluitkamp ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met haven en boten 40x50cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd schilderij
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, Franse School
Resultaat: 60 EUR

J. Buttner 20e eeuw, olieverf op paneel, dame op zeedijk tussen bloemen 51x61cm. Cond.: G

Aquarel, bloemen
Resultaat: 60 EUR

A.J. Brandt 18e-19e eeuw, aquarel op papier, roemerglas met bloemen 26x33cm. Cond.: G

Schilderij, G. Dunkhase
Resultaat: 60 EUR

G. Diepeveen, vrouw
Resultaat: 60 EUR

G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch geschilderde vrouw op stoel 40x60cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, visser met paard
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd? ca. 1920, olieverf op linnen, visser of strandjutter met paard 76x44cm. Cond.: R-G

G. Westerman, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd G. Westermann, olieverf op paneel, stilleven met rozen 40x50cm. Cond.: R-G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Kyrillisch gesigneerd ca. 1980 (Russische School), olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht 49x39cm. Cond.: G

Schilderij, man met pijp
Resultaat: 60 EUR

Ets Chodowiecky
Resultaat: 60 EUR

D. Chodowiecky 1793, ets op papier, figuren bij grotopening 8x13cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Henry Kley, waterlandschap
Resultaat: 60 EUR

Henry Kley, abstract landschap
Resultaat: 60 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, asbstract landschap 50x40cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, pierrot met mandoline 30x40cm. Cond.: G