Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, ijsvermaak met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 90 en handtekening), Orientaalse voorstelling van vrouw op ezel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 25 en handtekening), Orientaalse voorstelling, poort te Adrianopel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 54 en handtekening), Orientaalse voorstelling, ingang van moskee 6,5x10cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met landweg en kippen 30x40cm. Cond.: G
Religieus schilderij 19e eeuw, olieverf op linnen, na de kruisafname 59x88cm. Cond.: R-G
Landkaart 17e-18e eeuw door Isaak Tirion van NiederSachsen (ingekleurd), ets op papier, in goede originele staat 34x29cm. Cond.: G
Uno Hubert Karlsson (Deense School 1903 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 60x30cm. Cond.: G
Kai Christensen 71 (Deense School), olieverf op linnen, dorp achter een zeedijk 65x25cm. Cond.: G
Simon Kramer ( 1940 Amsterdam - ), olieverf op linnen, stadsgezicht 60x70cm. Cond.: G
Bjarne Landberg (Deense School 1925 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met boerenhuizen 37x24cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (naar August Macke), olieverf op linnen, havengezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G
Hein Smit (Groningen 1902 - ), gouache op papier, Drentse boerderij 38x27cm. Cond.: G