Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Krist. bowlpot + lepel 5545
Krist. bowlpot + lepel

Resultaat:

50 EUR

Pokenset 2480
Pokenset
Startprijs 30 EUR
Boheemse rode vazen 5509
Boheemse rode vazen
Startprijs 75 EUR
Murano spiegel 5502
Murano spiegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Tiffany stijl hanglamp 2436
Tiffany stijl hanglamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Frans Baayens 1347
Frans Baayens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tekeningen Wilhelm Knospe 1340
Tekeningen Wilhelm Knospe

Resultaat:

190 EUR

Stoof + Ketel 2429
Stoof + Ketel
Startprijs 15 EUR
Japanse houtsnede 1333
Japanse houtsnede
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Schildersezel 2422
Schildersezel

Resultaat:

50 EUR

Houten beeld 5141
Houten beeld
Startprijs 20 EUR
Wanddecoratie, hout 2386
Wanddecoratie, hout
Startprijs 30 EUR
Duitse ets 1297
Duitse ets
Startprijs 10 EUR
Doek, Anton Heyboer 1290
Doek, Anton Heyboer
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Doos divers 2379
Doos divers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, Düsseldorfer Schule 1283
Schilderij, Düsseldorfer Schule

Resultaat:

20 EUR

Messing lampevoet 2372
Messing lampevoet
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Bronzen olifant 5105
Bronzen olifant

Resultaat:

250 EUR

Plated beeld 5098
Plated beeld
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Bronzen boekensteunen 5091
2 Bronzen boekensteunen

Resultaat:

60 EUR

Strijkijzer 2336
Strijkijzer
Startprijs 15 EUR
3 Messing kandelaars 2329
3 Messing kandelaars
Startprijs 15 EUR
Verkocht
3 Diverse schelpen 2322
3 Diverse schelpen

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, Schulz-Stradtmann 1247
Schilderij, Schulz-Stradtmann
Startprijs 250 EUR