Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hoorn des overvloeds 95
Hoorn des overvloeds
Startprijs 100 EUR
Pokenset 2480
Pokenset
Startprijs 30 EUR
Bloedkoralensnoer 86
Bloedkoralensnoer
Startprijs 350 EUR
Barok commode 4094
Barok commode
Startprijs 80 EUR
Bronzen schaal, paarden 2456
Bronzen schaal, paarden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Delen Zwiebelmuster 6244
2 Delen Zwiebelmuster

Resultaat:

25 EUR

Ingelegde secretaire 4081
Ingelegde secretaire
Startprijs 580 EUR
Verkocht
Chinese hocker 4072
Chinese hocker

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Zilv. vingerhoedjes 74
2 Zilv. vingerhoedjes

Resultaat:

20 EUR

Penant 4067
Penant
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hangoor-tafel 4066
Hangoor-tafel

Resultaat:

100 EUR

2 Werken, Kull 1370
2 Werken, Kull
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schilderij Diepeveen, Indianen 1369
Schilderij Diepeveen, Indianen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil stoel 4059
Jugendstil stoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eikenhouten ladenkastje 4055
Eikenhouten ladenkastje

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Oorclips parel 58
Oorclips parel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Koraal ketting 451
Koraal ketting

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Sigaren koker 50
Sigaren koker

Resultaat:

875 EUR

Verzilverd theebusje 47
Verzilverd theebusje
Startprijs 160 EUR
Klein trekpotje 44
Klein trekpotje
Startprijs 250 EUR
Kristallen jardiniere 446
Kristallen jardiniere
Startprijs 50 EUR
Zilveren botermes 441
Zilveren botermes
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Broche briljant saffier, robijn 438
Broche briljant saffier, robijn

Resultaat:

180 EUR

Hanger WG parel 33
Hanger WG parel
Startprijs 1.350 EUR