20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Schilderij, Palfy 1272
Schilderij, Palfy
Startprijs 180 EUR
2 Gravures, 18e eeuw 1276
2 Gravures, 18e eeuw

70 EUR

Pendant, E. Muller 1899 1288
Pendant, E. Muller 1899
Startprijs 280 EUR
Schilderij, Roekhoeven 1293
Schilderij, Roekhoeven
Startprijs 30 EUR
Schilderij met boten 1298
Schilderij met boten
Startprijs 100 EUR
Ets, Jan van Rijsewijk 1301
Ets, Jan van Rijsewijk
Startprijs 25 EUR
C. Cornelisz, winter paardenspan 1318
C. Cornelisz, winter paardenspan
Startprijs 80 EUR
Schilderij, 19e eeuw 1322
Schilderij, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
J.H. Vergeer 1328
J.H. Vergeer
Startprijs 50 EUR
Japanse houtsnede 1333
Japanse houtsnede
Startprijs 30 EUR
P. Hart Nibbrig 1343
P. Hart Nibbrig

135 EUR

Schilderij, R. Zeeman 1349
Schilderij, R. Zeeman

70 EUR

Gravure, stadt Utrecht 1351
Gravure, stadt Utrecht

45 EUR

Sepia N.J. Holster 1352
Sepia N.J. Holster

60 EUR

Schilderij, J. ten Cate 1358
Schilderij, J. ten Cate
Startprijs 50 EUR
Schilderij, naar Ruysdaal 1363
Schilderij, naar Ruysdaal

50 EUR