Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tiffany lamp, vierkant
Resultaat: 135 EUR

Prachtige Tiffany stijl tafellamp met aardetinten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x41x41cm.

Armand Marseille 1894 AM 9 DEP
Startprijs 200 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM 9 DEP. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine handgeblazen ogen en donkerbruine pruik. Composiet lijfje (11 geledingen) met gelede h...

J van Rijsewijk
Resultaat: 150 EUR

Johan van Rijsewijk 20e eeuw (Arnhem 1928 - ), olieverf op paneel, romantisch Hollands riviergezicht 24x30cm. Cond.: G

100+ Schaalmodellen
Resultaat: 130 EUR

Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.

2 Kandelaren, boedha
Startprijs 60 EUR

Twee aparte 19e eeuwse kandelaren met boedha en olifanten (Empire vormgeving) van compositie metaal en met originele patina 21x10x10cm. Cond.: G

Schilderij, naar Otto Eerdelman
Startprijs 180 EUR

Schilderij naar Otto Eerelman ca. 1900, olieverf op paneel, boerenstel met paard 27x17cm. Cond.: R-G

Schilderij, zingende vrouwen
Startprijs 350 EUR

J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R

2 Poppen (onduidelijk)
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 2 poppen (onbekend); 1x Pop van een indiaantje, gemerkt 7/0. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, donkerbruine ogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein (5...

3 Houten figuren
Startprijs 30 EUR

Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw voorstellend Balinese dansers 12-28cm. Cond.: G

Evert Rabbers
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G

Bronsje, Keck
Startprijs 140 EUR

Oud bronzen figuur ca. 1930, gesigneerd Keck. Voorstellend een jongen met kruiwagen op marmeren voet 15cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Michel, Jesselia)
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G

Jan Toorop
Startprijs 120 EUR

Jan Toorop, lithografie op papier, mijnwerker 69x62cm. Cond.: G

Bureaulamp, nikkel
Startprijs 40 EUR

Moderne Art Deco stijl metalen bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x20x34cm.

Beeld, man met yak en emmers
Startprijs 150 EUR

Oud bronzen figuur ca. 1920, voorstellend een man met yak en houten emmers. Geheel op zwart marmeren voet 18cm. Cond.: R-G

Kathe Kruse, Dani
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Schilderij, interieur
Resultaat: 3.100 EUR

J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G

5 Hollandse borden
Resultaat: 15 EUR

Vijf Hollandse keramieken borden ca. 1900; 3x Petrus Regout Maastricht borden, decor Hong, 2x ongemerkt "Als vriend naar binnen gaat komt nooit te laat" en "zoals het klokje thuis tikt tikt het nergen...

Winterlandschap met molen
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M

14 x Corgi modelauto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 14 modelauto's van Corgi 1:43, allen in originele verpakking. Modellen: "Classic Models": D980, 96891, D701, D981, D710. 2x "Collectors' Classics"; 1915 Ford T en 1927 Bentley. 4x "Corgi Cla...

5x John Deere ERTL
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...

Ets, Wilhelm Heinfahn
Startprijs 20 EUR

G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G

5 Gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude Chinese/Japanse gemberpotten 20e eeuw met diverse decors in goede staat (2x een stel) 12-15cm. Cond.: G

Diverse boeken
Resultaat: 110 EUR

Kavel antiquarische boeken o.a; Anno 1724 oudheden en gestichten van Groningen en Groningerland door Christiaan Vermey 1724, 1x anno 1788 Wienerisches Kochbuch in sechs ablage verteilt, 5x Oeuvres de ...