Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mokkaservies Bavaria
Startprijs 15 EUR

6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.

Nymphenburg, putto
Startprijs 15 EUR

Oude/antieke Nymphenburg porseleinen putto 1e helft 20e eeuw. Chips van bloemen af en haarscheur 13x10x5cm. Cond.: R

Penselenvaas
Startprijs 40 EUR

Porseleinen penselenvaas ca. 1900 met rocailles en floraal decor 19xø8cm. Cond.: G

Pors. olielampje
Startprijs 100 EUR

Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.

Pors. schaal + onderschotel
Startprijs 35 EUR

Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.

Porseleinen lampevoet
Startprijs 25 EUR

Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm

Porseleinen vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote Jugendstil vaas met landschaps- en gouddecor ca. 1900 met linnen-achtig reliëf 30cm. Cond.: G

Rosenthal vaasje
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G

Royal Copenhagen, vaas
Resultaat: 20 EUR

Royal Copenhagen porseleinen siervaas 1956 (nr. 4463) met zeemeermin in Copenhagen decor. 17cm. in goede staat

Russisch beeldje, aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.

Servies
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)

Servies Petrus Regout
Resultaat: 85 EUR

Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...

Terracotta dubbelgezicht
Startprijs 20 EUR

Antieke terracotta vaas met aan twee zijden een gezicht 16x12x13cm. Cond.: G

Terracotta figuur
Startprijs 25 EUR

Terracotta figuur, 19e eeuw in bronskleurig gepatineerd. Minimale chips 37x13cm.

Tettau Jugendstil vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M

Theepotje
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws theepotje (8-kantig) met zilveren tuit. Deksel gelijmd en tuit gerestaureerd 11x16x9cm. Cond.: R

V&B, terrine
Startprijs 15 EUR

Prachtige antieke Villeroy&Boch soepterrine, Mettlach decor Ingo in goede staat ca. 1890 20x31xø24cm.

Vaasje + Ree
Startprijs 15 EUR

Twee delen oud Duits Nymphenburg porselein (licht beschadigd); 1x amfora met duivelskoppen (1 kopje beschadigd), 1x reebok (gewei beschadigd) 10-13cm. Cond.:R

Pillendoosje
Startprijs 30 EUR

Oud plated pillendoosje met Chinees-porseleinen plaquette 20e eeuw in zeer goede staat 3x6,5x2,5cm.

Celadon vaas, China
Startprijs 60 EUR

Grote Chinese celadonvaas ca. 1880 met bloesemtak- en vogeldecor. Lange oude haarlijn en bovenrand 3cm. beschadigd, 42xø20cm. Cond.: M-R

Blauwe vaas
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse 6-kantige vaas met tekst en landschapsdecor in goede staat 33x13x15cm.

Chinees beeld, boedha
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.

2 Rijstkommen, figuur
Resultaat: 360 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

Capucijner vaas
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R