Grote porseleinen groep 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw bij zuil en engel. Met opgewerkt rozendecor. Minimale chip mogelijk maar niets gevonden 48x30x22cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen Rosenthal balletdanseres, gesigneerd L.F. Gronau 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm.
Twee porseleinen figuren ca. 1900, gemerkt W 1812/9377 (vermoedelijk Duitsland of Engeland), jongen met vogel (chip bij console) en meisje met ballen (arm gelijmd, chip vinger) 25-26cm. Cond.: R
Duitse porseleinen flacon in de vorm van een pierrot ca. 1900 (Germany 7417) H.: 16cm. Cond.: G