Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Majolica zuil 6020
Majolica zuil

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hutschenreuther vaas 6051
Hutschenreuther vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tabakspot, zilv. deksel 6128
Tabakspot, zilv. deksel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Beeld, Chinese vrouw 6456
Beeld, Chinese vrouw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hummel 331 6149
Hummel 331

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
2x Hummel 6107
2x Hummel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hummel, jongens bij lantaarn 6110
Hummel, jongens bij lantaarn

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4 Petrus Regout kommen 6132
4 Petrus Regout kommen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Hummel 6147
5x Hummel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Theepot, 18e eeuw 6222
Theepot, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel 6317
Grote Chinese schotel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Hummel 6354
2x Hummel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Hummel 6355
3x Hummel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Hummel 6379
3x Hummel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Majolica kaststel 6017
Majolica kaststel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Aardewerken vaasjes 6075
Aardewerken vaasjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Hummel 6142
3x Hummel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Hummel 6144
3x Hummel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Hummel 6146
5x Hummel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kom met draken 6386
Kom met draken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Limoges, doos met deksel 6507
Limoges, doos met deksel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Inktstel, Oostenrijk 6259
Inktstel, Oostenrijk

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Hummel beeld, sneeuwpop 6109
Hummel beeld, sneeuwpop

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Beelden + accessoires 6381
2 Beelden + accessoires

Resultaat:

90 EUR