Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen beeldje
Startprijs 90 EUR

Duits porseleinen figuur, voorstellend een bloemenmeisje uit de 20e eeuw. Onduidelijk gemerkt, mooie kwaliteit (stukje tak af en chip) 26cm. Cond.: R

2 Imari vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R

Trekpotje uit scheepswrak
Startprijs 950 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinese theepot met blauw landschapsdecor "The Nanking Cargo" (chip bij tuit) 14,5x21,5xø11,5cm. Cond.: G

Groot KangXi bord
Resultaat: 325 EUR

Groot Chinees porseleinen KangXi schotel ca. 1700 met floraal decor (lichte randschades en oude haarscheur) ø34,5cm. Cond.: R

Chinees bord, landschap
Resultaat: 190 EUR

Groot 18e-19e eeuws Chinees porseleinen schotel met landschap- en watervaldecor in goede staat ø31cm.

Porseleinen boedha
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat (1 vinger gelijmd) 13x13x9cm.

Grote Fam Verte vaas
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap 30xø22cm. Cond.: G

7 Chinese borden
Startprijs 500 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R

2 Chinese borden
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecor, 1x stuk gelijmd en 1x oude haarscheur ø22,7cm. Cond.: M-R

Chinees theepotje
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje (8-kantig) met rondom landschap- en bloemendecor. Chip van de tuit af, deksel heeft lichte randschade en handvat is gelijmd) 11x14,5x8cm. Cond.: R

5 Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Vijf aparte imari porseleinen 19e eeuwse sierborden met decor van veel bloemen en goud (gesigneerd). 2x gaaf, 3x minimale chip ø22cm. Cond.: R-G

2 Vazen, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met rondomd decor van draken en flora. Gesigneerd 18,5xø10cm.

Grote Fam Verte vaas
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met 6 landschapsdecor. Ongesigneerd in Familie Verte stijl in goede staat 47,8xø23cm.

Rode Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Grote oude gesigneerde Chinese rood geglazuurde vaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 35xø17cm.

Chinese gemberpot
Startprijs 300 EUR

Grote Chinese 19e eeuwse voorraadpot, gemerkt met diverse decors in medaillons 25xø20cm. Cond.: G

14 Delen Chin. porselein
Startprijs 150 EUR

Veertien delen 19e eeuws Chinees porselein (bij elkaar horend); 6 schotels met 6 kopjes (+2 losse kopjes) met handbeschilderd floraal decor met vlinders (4 schotels gaaf, 2x oude haarlijn en 1x chip),...

5 Chin. pors. schotels
Startprijs 150 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met figurendecor onderop de bodem (gesigneerd), 1x gelijmd, 2x schotel met chip en 2x gaaf

2 Samson schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen Samson sierschotels met haandecor. Beide met oude haarlijn ø23,7cm. Cond.: R

2 Chinese borden
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Chinese schotels; 1x Familie Rose porselein, 19e eeuw met figurendecor (Cond.: G) en 1x keramieken schotel ca. 1880 met figurendecor (chips, haarscheur) ø13-ø13,5cm. Cond.: R-G

3 Delen jade
Startprijs 100 EUR

Drie Chinese jade kop en schotels ca. 1900 (1 schotel heeft een chip) ø10x6cm. Cond.: R-G

4 Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Vier Chinese 18e eeuwse porseleinen schotels met floraal decor. Allen met randschade en 1x met haarscheur ø23,3cm. Cond.: M-R

Chin. papbord, zilv. beugel
Resultaat: 35 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws papbord met zilveren antieke beugel gemonteerd (1 chip) 4xø16cm.

Chinees bord
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M

2 Penselenbekers
Startprijs 140 EUR

Twee Chinees porseleinen penselenvazen met tekst,. figuren en tekens ca. 1900. Handbeschilderd en in goede staat 29,5x12,7cm.