Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen beeldengroep 6000
Meissen beeldengroep
Startprijs 1.400 EUR
Porseleinen schaal 6001
Porseleinen schaal
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Porseleinen klokkenstel 6002
Porseleinen klokkenstel

Resultaat:

425 EUR

Porseleinen bloempot 6003
Porseleinen bloempot
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese dame 6004
Chinese dame

Resultaat:

425 EUR

Hermes servies 6005
Hermes servies
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Chinese zuil 6006
Chinese zuil

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Fam Verte vaas 6007
Fam Verte vaas

Resultaat:

300 EUR

Imari trekpotje 6008
Imari trekpotje
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw 6009
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

2 Capodimonte vazen 6010
2 Capodimonte vazen
Startprijs 650 EUR
Glasvaasje 6011
Glasvaasje
Startprijs 250 EUR
Porseleinen buste 6012
Porseleinen buste
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Penselenvaas, groot 6013
Penselenvaas, groot

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Bloempot, blauw/wit 6014
Bloempot, blauw/wit

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Jade coupe op voetstuk 6015
Jade coupe op voetstuk

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
2 Bloempotten, Boch 6016
2 Bloempotten, Boch

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Majolica kaststel 6017
Majolica kaststel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Waterpot 6018
Waterpot

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Majolica zuil 6020
Majolica zuil

Resultaat:

120 EUR

Beeld, man met tijger 6021
Beeld, man met tijger
Startprijs 120 EUR
6 Belgische borden 6022
6 Belgische borden
Startprijs 100 EUR
Chinees beeld ca. 1900 6023
Chinees beeld ca. 1900
Startprijs 220 EUR
Porseleinen specht 6024
Porseleinen specht
Startprijs 80 EUR