Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Herman Kruyder 1000
Herman Kruyder
Startprijs 4.000 EUR
Verkocht
Schilderij, Dievenbach 1001
Schilderij, Dievenbach

Resultaat:

1.500 EUR

Pieter Knorr, haas 1002
Pieter Knorr, haas
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Aquarel, W. de Zwart 1003
Aquarel, W. de Zwart

Resultaat:

800 EUR

Gustav de Smet 1004
Gustav de Smet
Startprijs 800 EUR
J.H.B. Koekkoek 1005
J.H.B. Koekkoek
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Atlas met 19 antieke landkaarten 1006
Atlas met 19 antieke landkaarten

Resultaat:

2.150 EUR

Schilderij, Pixis 1007
Schilderij, Pixis
Startprijs 2.000 EUR
Pendant, Bles 1008
Pendant, Bles
Startprijs 3.500 EUR
Schilderij, J. Wagner 1009
Schilderij, J. Wagner
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Josef Israëls 1010
Josef Israëls

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Jentsje Popma,landschap 1011
Jentsje Popma,landschap

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinees kunstenaarsboek 1012
Chinees kunstenaarsboek

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij Sara Bisschop (Robertson) 1013
Schilderij Sara Bisschop (Robertson)

Resultaat:

400 EUR

Jan te Wierik 1014A
Jan te Wierik
Startprijs 1.200 EUR
Groot schilderij 1014
Groot schilderij
Startprijs 200 EUR
Verkocht
G.J. Overbeek 1015
G.J. Overbeek

Resultaat:

800 EUR

Pietro Armati, Italiaans berglandschap 1016
Pietro Armati, Italiaans berglandschap
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schilderij, G. Altman 1017
Schilderij, G. Altman

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, Beek 1018
Schilderij, Beek

Resultaat:

95 EUR

C. van Rooyen 1019
C. van Rooyen
Startprijs 750 EUR
C. van Rooyen 1020
C. van Rooyen
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Jan Voerman, gezicht op Hattem 1021
Jan Voerman, gezicht op Hattem

Resultaat:

6.500 EUR

Herman Tulp, landschap 1022
Herman Tulp, landschap
Startprijs 900 EUR