Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Messing inktpot 2337
Messing inktpot

Resultaat:

30 EUR

Statie, kerk uit Wurzburg 5000
Statie, kerk uit Wurzburg
Startprijs 1.500 EUR
Statie 5001
Statie
Startprijs 1.500 EUR
Statie 5002
Statie
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, geliefden 5003
Bronzen beeld, geliefden

Resultaat:

1.950 EUR

Verkocht
Beeld, violist 5004
Beeld, violist

Resultaat:

1.375 EUR

Verkocht
J. Sterenberg 5005
J. Sterenberg

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
J. Sterenberg 5006
J. Sterenberg

Resultaat:

140 EUR

Bronzen beeld, herdershonden 5007
Bronzen beeld, herdershonden
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen houtklover 5008
Bronzen houtklover
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Bronzen beeldje 5009
Bronzen beeldje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen kunstwerk 5010
Bronzen kunstwerk

Resultaat:

170 EUR

Tiffany lamp 5011
Tiffany lamp
Startprijs 750 EUR
2 Beelden 5012
2 Beelden
Startprijs 480 EUR
Beeld, Arabier 5013
Beeld, Arabier
Startprijs 200 EUR
Chinees beeld, 19e eeuw 5014
Chinees beeld, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Schaal met paarden 5015
Schaal met paarden

Resultaat:

550 EUR

Bronzen beeld 5016
Bronzen beeld
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Bronzen plaquette 5017
Bronzen plaquette

Resultaat:

160 EUR

Marmeren buste 5018
Marmeren buste
Startprijs 120 EUR
4 Wandconsoles 5019
4 Wandconsoles
Startprijs 950 EUR
4 Gietijzeren beelden 5020
4 Gietijzeren beelden
Startprijs 100 EUR
Bronzen boedha 5021
Bronzen boedha
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Art Deco beeld 5022
Art Deco beeld

Resultaat:

120 EUR