Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met ribmotief en handgegraveerd scharnierend deksel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: R: 1876, MT.: onduidelijk. Ca. 152gr., 13.5x7.5x2.5cm., Cond.:U
Amerikaanse art-deco sterling zilveren natfruitschep, fraai gestileerd ca. 1900, L. 16cm., ca. 13gr.
Oud plated visbestek ca. 1930 in originele cassette 29,5x11,5cm. Cond.: G
Zilveren biedermeier klontjestang met binnenvergrendeling en vergulde klauwtjes, gravering op de zijkant F.M., zilver: (12 lot/750/000) L. 16cm., ca. 52gr., Cond.:U
18eEeuws voorsnijmes met 835/000 zilveren pistoolheft voorzien van schelpdecor. MT.: Hendrik Grauharet, Amsterdm anno 1717.
Grote decoratieve plated bewerkte fruitschaal met rondom bloemendecor 2e helft 20e eeuw 18x50x24cm. Cond.: G