Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R
Prachtig zwaar uitgevoerde eikenhouten schrijfbureau met 11 lades en afgeronde zijkanten 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel van goede kwaliteit en in zeer goede staat 81x184x72cm.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Lemmet met anker gegraveerd en originele patina (oxidatie lemmet) 82cm. Cond.: G
Franse vergulde bronzen wekkerklok ca. 1850 met bronzen voorwerpen erop gemonteerd en emaille wijzerplaat (Louis Seize stijl) (geen beschadigingen) 24x15x89cm. Cond.: G
Engelse staande klok met 8-daags uurwerk en mooie mahoniehout fineer kast. Geheel in goede staat. Prachtige beschilderde wijzerplaat (seconden- en dagaanduiding), J.H. Maughan Cateshead 234x53x23cm.
Hollands mahoniehouten empire penantkastje, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 91x92x47cm.
Rijk gestoken 19e eeuwse houten bijzettafel met druiverankendecor ca. 1870, geheel in zeer goede originele staat 78x49x65cm.
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Collier 2 rij bloedkoraal met antiek GG 585/000 sluiting. Collier van 2 rijen bloedkoraal met een mooie kleur, verlopend in grootte, tonmodel, 5x5-10x12 mm, bevestigd aan een antieke vierkante sluitin...
Gesigneerd Schwitters/Schwetters? ca. 1930 (Duitse School), collage op papier 9x12cm. Cond.: G
Kavel van 5 munten van 2/3 Thaler: 1x 1683 Schleswig-Holstein-Got-Torp. German States. Christian Albrecht, KM 79 blz. 809. Cond.: VG-, 1x 2/3 Thaler 1678, Sayn-Wittgenstein-Hohnstein. German States. G...
Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Hollands eikenhouten 18e eeuwse barok secretaire met 4 lades, schuine schrijfklep en mooi binnenleven met lades en deurtje (geheime opbergvakken). Originele sloten met sleutel en bronzen beslag in goe...
Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur 1e helft 20e eeuw in goede staat 28xø15cm.
Groot vroeg 19e eeuws polychroom beschilderd wandaltaar (Duitsland) in Gothische stijl met 3 nissen, diverse prenten, zijwaartse deurtjes en vergulding 125x110x32cm. Cond.: G
Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...
Zeer sierlijke brede ring GG 750/000 met diamanten. Brede ring met 4 golvende lijnen pave gezet met diamanten. 1 lijn is bezet met bruine diamanten, 18 mm breed ca 9.2 gr ø 56
Cor Noltee (1903 - 1967), olieverf op linnen, vrouw bij huisje 24x18cm. Cond.: G
Oude notenfineer barok secretaire (stijlmeubel) in Dresdner barok stijl 2e helft 20e eeuw. Tweedelig met glas-opstand 187x44x59cm. Cond.: G