Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, boten op meer
Resultaat: 650 EUR

Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930, olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G

Lenzkirch klok
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.

Groot beeld
Resultaat: 650 EUR

Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.

2 Perzische vaasjes
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Perzische keramieken schaaltjes: 1x klein (19e eeuw?) en 1x groot met decor en groen-geel glazuur 18e eeuw (of ouder), gelijmd. 11-ø19cm. Cond.: R-G

Ring GG/WG briljanten
Resultaat: 600 EUR

Elegante ring GG/WG 750/000 met briljanten. Solitairring met in het midden een briljant ca 0,48 crt, met aan weerszijden 5 kleine briljanten pave gezet in de band. ø 49 ca 4.4 gr

Divers bestek
Resultaat: 600 EUR

Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....

Schilderij, van Noort
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 60x80cm. Cond.: G

Kastje met herten
Resultaat: 600 EUR

Prachtige antieke Schwarzwald notenhouten sieraden-opbergkist. Uitklapbaar met 3 laden, kelder en 6 opbergvakken (Black Forest). Decor van edelweiss en gemsen (hoorntjes beschadigd, verder in goede st...

Speeldoos met platen
Resultaat: 600 EUR

Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.

Staande Engelse klok
Resultaat: 600 EUR

Mahoniehouten Engelse staande klok, 19e eeuw, met 8-daags uurwerk, halfuurslag, seconden-en dag aanduiding. In goede originele staat. 204x50x25cm.

Bronzen vrouw met kleed
Resultaat: 600 EUR

Groot antiek bronzen figuur, voorstellend een Romeinse vrouw van Gautier Witeur ca. 1900. In goede originele staat met mooie patina 57cm.

Wierook brander 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Wierookbrander 18e eeuw met bruin glazuur ne gezichten rondom. Staand op olifantenpoten (gemerkt) 24x18xø8cm. Cond.: G

Collier met Barnsteen
Resultaat: 550 EUR

Collier met Barnsteen. Collier met ovaal verlopende barnsteenkralen, ø 6-9 / 20-25 mm. Lengte 61 cm. ca 42.7 gr. De sluiting is defect.

Opzet schrijfbureau
Resultaat: 550 EUR

Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit dames-schrijfbureau met opstand ca. 1880. In zeer goede originele staat 140x100x71cm. Cond.: G

Chinees jade tempel
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G

Penselenpot 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom figurendecor met tafel en vazen 15xø12cm. Cond.: G

Armband 7 rij GG
Resultaat: 525 EUR

Armband GG 585/000 met jasseronschakel. Armband bestaande uit 7 rijen jasseronschakels bevestigd aan een antieke GG sluiting voorzien van gravure bewerking. Lengte 18.5 cm ca 38 gr

Winter, monogram
Resultaat: 525 EUR

Onduidelijke monogram, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 60x40cm. Cond.: G

Slavenband WG/GG met briljant
Resultaat: 500 EUR

Armband, GG/WG, 585/000. Slavenarmband met in het midden een geknoopte bewerking met 5 rijen met briljanten, ca 0.30 crt. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheid. ca 17,...

Schilderij, Molenaar
Resultaat: 500 EUR

Johannes Petrus Molenaar (Rotterdam 1914 - ) (leerling van Mastenbroek), olieverf op linnen, havengezicht van Rotterdam 90x50cm. Cond.: G

Drieluik, Madonna met kind
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam handgeschilderd religieuze Tryptichon op papier (naar 15e eeuws voorbeeld) o.a: Sanchus Donatianus, Ave Regina Angelorum, St. Joannes Batista, 55x43x4cm. Cond.: G

Empire klok
Resultaat: 500 EUR

Prachtige grote vuurvergulde empire pendule met vaas. Fijn gedecoreerd met putti en acanthusbladeren ca. 1820. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Vergulding is goed, alleen vuil. In goede ...

Hollandse 2-deurs kast
Resultaat: 500 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahonie gefineerde 2-deurs kast met snijwerk en geëboniseerde delen, intarsia, 2 lades en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack gepolitoerd. Geheel in goe...

Standaard, 4 stokken
Resultaat: 500 EUR

Oude houten wandelstokken-standaard met daarbij 4 wandelstokken: 1x antiek met ivoren grip, 1x met imitatie ivoor, 1c antiek met ivoren Zuid Amerikaanse buste en 1x antiek met porseleinen handvat 100x...