Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Leesbril
Resultaat: 15 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.

Armband met stuivers
Resultaat: 15 EUR

Armband met vierkante stuivers, jaartal 1914, 1923,1929,1934, 1939 en 1940. De armband bestaat uit 8 stuivers, lengte 19 cm ca 39.3 gr

C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Resultaat: 15 EUR

Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G

Moderne gouache
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1960 (verso Avis Hermetis), gouache op papier, moderne compositie 13x15cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

Kerfsnede kistje
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil kerfsnede kist met slot en floraal decor in zeer goede staat, tevens bevat het kistje o.a: diverse delen plated, diverse delen Chriostofle bestek, plated schaaltje, opvouwbaar reisco...

Koffiemolen + thermometer
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken koffiemolen en een Art Deco stijl thermometer 20e eeuw 20-38cm. Cond.: G

4x Chinees lakwerk
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud Chinees lakwerk ca. 1930: 1x Speeldoos, 1x tablet, 1x doos en 1x kunstwerk in waaiervorm 17-42cm. Cond.: R

Ikoon houder
Resultaat: 15 EUR

Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.

Lampenvoet + vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R

Miniatuur op ivoor
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G

Vijzel + wijwater-emmer
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud/antiek brons; 1x vijzel met stamper 18e-19e eeuw 9xø12,2cm. en 1x bronzen bewerkte wijwater-houder in Gothische stijl 20e eeuw 21xø10cm. Cond.: G

Messing kroonlamp
Resultaat: 15 EUR

Grote koperen 15-armige kroonluchter ca. 1920 in goede originele staat 63xø80cm.

Messing bloembak
Resultaat: 15 EUR

Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G

Divers antiek
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...

Koekplank
Resultaat: 15 EUR

Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G

Kleine gobelin
Resultaat: 15 EUR

Gobelin ca. 1900, voorstellend een stadsgezicht met Spaanse figuren (fijn geknoopt) 46x46cm. Cond.: G

Staande schemerlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud glaswerk/kristal; 1x kristallen dekselschaal (zware kwaliteit), 1x antiek gegraveerde sleutel met blauw decor (chip) en 1x glazen dekselschaal, gegraveerd met floraal decor (20e eeuw) 1...

Boheemse karaf
Resultaat: 15 EUR

Boheems kristallen karaf ca. 1900 met kasteeldecor en landschapsdecor 17cm. Cond.: G

Glas, Teplitz
Resultaat: 15 EUR

Antiek gegraveerd glas Bad No 2 Wannenbad Tracteur haus in Teplitz ca. 1910 H.: 13cm. Cond.: G

Gegraveerde vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude gegraveerde vaas ca. 1980, monogram C.B. met romantische voorstelling van knielende man bij vrouw 22xø7,5cm. Cond.: G

2 Vazen, B&G
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Deense Bing en Gröndahl vazen; 1x met landschapsdecor 8522 210, 1x met bloesemtakdecor 88/2 -210 B (haarscheur) 17,5xø7,5cm. Cond.: R-G

Blauwe pot met handvat
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen schenkkan met handvat, los deksel en zwiebelmuster-decor ca. 1900 in goede staat 18x14xø12cm.