Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Poppenwagen met 2 poppen
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve oude poppenwagen met twee oude klederdacht poppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 37-50cm.

Ichiko 573 Taunus Taxi
Resultaat: 30 EUR

Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)

4 Delen speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 4 delen speelgoed: 1x Thunderbirds SPV 36x15x15cm. (Cond.: R-G), 1x Thunderbird 2 van Carlton 40x29x11cm. (Cond.: R-G), 1x MF 204 Fire Chief auto 26x10x8cm. in bespeelde staat (Cond.: R) en ...

Kinder naaimachine
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits blikken kinder-naaimachinemerk: "Casige"made in Germany, ca. 1910 in doosje. In zeer goede staat 14x12x8cm.