Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos boeken
Resultaat: 25 EUR

Doos met diverse antiquarische boeken (Duitsland/Frankrijk) 1850-1900 Cond.: R-G 23-40cm.

6 Onderscheidingen + 10 lintjes
Resultaat: 25 EUR

Leuk kavel met 6 onderscheidingen en 10 lintjes.

3x Jugendstil messing
Resultaat: 25 EUR

Drie messing vazen/potten ca. 1910-1920 Jugendstil (paar deukjes) 12x37cm. Cond.: R-G

Miniatuurtje
Resultaat: 25 EUR

Antiek ivoren met noten miniatuur, geschilderd herenportret 14,5x12cm. Cond.: G

Kastje met inhoud
Resultaat: 25 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrine ca. 1900 in barokstijl 71x72x28cm. Cond.: G

Japans sierlijstje
Resultaat: 25 EUR

Oud gesigneerd Japans kunstwerk ca. 1930 met houten omlijsting achter glas in goede staat 4xø25cm.

Dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Opengewerkte dekseldoos ca. 1900 met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G

6 Diverse beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Diverse bronzen figuren 20e eeuw: kikker, zwaan, haasje, zeepaard, hert en jongen handstand. 3-6cm., Cond.:G

Kachel, U Bahn
Resultaat: 25 EUR

Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.

2 Tinnen kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars 20xø10cm. Cond.: G

Asbak, bronzen pierrot
Resultaat: 20 EUR

Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G

Messing samovaar
Resultaat: 20 EUR

Oude electrische plated samovaar 2e helft 20e eeuw met extra plated schaal in goede staat 45cm.

Wijnkoeler
Resultaat: 20 EUR

Oude plated wijnkoeler met floraal decor 2e helft 20e eeuw in goede staat 24xø21cm.

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren kaarskandelaar ca. 1880 in goede staat 27cm.

Miniatuur portret
Resultaat: 20 EUR

Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G

Japanse bel in standaard
Resultaat: 20 EUR

Oude Japanse bronzen bewerkte bel in houten standaard met koperdraad inleg 20e eeuw (drakendecor) Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

Kerfsnede kistje
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil kerfsnede kist met slot en floraal decor in zeer goede staat, tevens bevat het kistje o.a: diverse delen plated, diverse delen Chriostofle bestek, plated schaaltje, opvouwbaar reisco...

Koffiemolen + thermometer
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken koffiemolen en een Art Deco stijl thermometer 20e eeuw 20-38cm. Cond.: G

4x Chinees lakwerk
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud Chinees lakwerk ca. 1930: 1x Speeldoos, 1x tablet, 1x doos en 1x kunstwerk in waaiervorm 17-42cm. Cond.: R

Ikoon houder
Resultaat: 15 EUR

Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.

Lampenvoet + vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R

Miniatuur op ivoor
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G

Vijzel + wijwater-emmer
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud/antiek brons; 1x vijzel met stamper 18e-19e eeuw 9xø12,2cm. en 1x bronzen bewerkte wijwater-houder in Gothische stijl 20e eeuw 21xø10cm. Cond.: G