22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Messing kroonlamp
Resultaat: 15 EUR

Messing bloembak
Resultaat: 15 EUR

Divers antiek
Resultaat: 15 EUR

Koekplank
Resultaat: 15 EUR

Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G

Kleine gobelin
Resultaat: 15 EUR

Staande schemerlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G

Gehamerd dekseldoosje
Resultaat: 10 EUR

Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.

Divers messing
Resultaat: 10 EUR

Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G

Divers antiek
Resultaat: 10 EUR