Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot slot
Resultaat: 125 EUR

Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.

5 Delen
Resultaat: 125 EUR

Vijf delen oud/antiek tin en brons: 1x grote bronzen 18e eeuwse vijzel, 1x tinnen brandewijnkom 17e-18e eeuw, 1x suikerpot 19e eeuw, 1x tinnen pul 20e eeuw en 1x tinnen lepel 20e eeuw 14-18cm. Cond.: ...

Viool
Resultaat: 120 EUR

Antieke viool uit Sachsen van Schuster en Co ca. 1900 met strijkstok 61cm. Cond.: G

3 Setjes stijgbeugels
Resultaat: 120 EUR

Drie sets 19e eeuwse messing stijgbeugels 20-30cm. Cond.: G

Zak kroonluchter
Resultaat: 110 EUR

Oude zak kroonluchter 20e eeuw met kristal en brons in goede staat (6 lichts) 80xø60cm.

2 Beelden op sokkels
Resultaat: 110 EUR

Twee grote decoratieve beelden met natuurstenen voet en gipsen consoles 2e helft 20e eeuw. Beelden zijn van een soort composiet H.: 110cm. Cond.: G

5 Delen divers
Resultaat: 110 EUR

Vijf delen divers oud/antiek: 1x bewerkte Turkse bronzen dekselpot, 1x bronzen kistje (bewerkt), 1x aparte bronzen houder, 1x dekseldoosje met glazen deksel (bewerkt), 1x inktstel van latoenkoper ca. ...

Grote koffiemolen
Resultaat: 110 EUR

Grote kruideniers-koffiemolen ca. 1900 van gietijzer met hout en messing. In goede originele staat 50x40x28cm.

4 Delen Martinet
Resultaat: 110 EUR

Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G

IJzeren geldkist
Resultaat: 100 EUR

Kleine antieke ijzeren geldkist ca. 1900 met sleutel en slot in goede staat 9,5x8x12cm.

Lampje met beeld
Resultaat: 100 EUR

Oude tafellamp ca. 1930-1950 met putti (compositie metaal) en houten voet. Art Deco stijl met 2 losse glasplaten 28x19x14cm. Cond.: G

Waaier achter glas
Resultaat: 100 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.

Psalmboek 1712
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam handgeschreven psalmboek, gesigneerd Samuel Kretschner 1712 Zutphen. Laatste blad gesigneerd Gerrit van Marokestijn en Willem Dijkman. geheel in goede originele staat 23x11x2cm.

Diverse onderscheidingen
Resultaat: 100 EUR

Diverse Oranje onderscheidingen o.a.: Prinses Juliana, Prins Bernard, Bernard-Julianan, Emma, totaal ca. 30 stuks 1-4cm. Cond.: G

Steenslot pistool
Resultaat: 100 EUR

Steenslot pistool 18e eeuw in redelijke staat 46cm. Cond.: G

Hangkastje met limoges
Resultaat: 100 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrine kastje met verzameling van ca. 50 delen Limoges porselein 2e helft 20e eeuw (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G

Bontjas + stola
Resultaat: 100 EUR

Oude goed onderhouden bontjas en bontstola 107-153cm. Cond.: G

2 Cloisone vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude bronzen cloisone vazen 20e eeuw (China of Japan) 31xø18cm. Cond.: G

Tiffany lamp, libelle
Resultaat: 100 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met decor van libelle en mozaïek in goede staat 63xø41cm.

Setje steelpannen
Resultaat: 100 EUR

Vijf oude/antieke koperen steelpannen in goede originele staat ø12-ø21cm.

Kistje, blauwe bloem
Resultaat: 100 EUR

Antiek 19e eeuws kistje met porseleinen medaillon, rozendecor en koperen beslag in goede staat (slot mist) 10X15X22CM.

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Resultaat: 100 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een auto. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x48x17cm. Cond.: G

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Resultaat: 100 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...

Mahonie kistje
Resultaat: 95 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten kist met bronzen beslag en origineel slot. geheel in zeer goede staat 13x21x12cm.