Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gestoken beker, olifant 5829
Gestoken beker, olifant
Startprijs 90 EUR
Benen kurkentrekker 5835
Benen kurkentrekker
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Benen thorapointer 5836
Benen thorapointer

Resultaat:

140 EUR

Benen meetlint, kikker 5840
Benen meetlint, kikker
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Hoornen Chinees 5842
Hoornen Chinees

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hoornen Chinees 5844
Hoornen Chinees

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ivoren okimono 5861
Ivoren okimono

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ivoren wereldbol 5806
Ivoren wereldbol

Resultaat:

130 EUR

3 Zittende geisha's 5815
3 Zittende geisha's
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ivoren slagtand 5850
Ivoren slagtand

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ivoren beeld, dame 5862
Ivoren beeld, dame

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Benen varken 5864
Benen varken

Resultaat:

100 EUR

Ivoren geisha, klein 5848
Ivoren geisha, klein
Startprijs 120 EUR
Chinees ivoren flacon 5811
Chinees ivoren flacon
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Ivoren buste, vrouw 5828
Ivoren buste, vrouw

Resultaat:

140 EUR

Ivoren schildpad-stempel 5802
Ivoren schildpad-stempel
Startprijs 150 EUR
Chinese netsuke 5803
Chinese netsuke
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Standaard, 4 stokken 5805
Standaard, 4 stokken

Resultaat:

500 EUR

4 Delen ivoor en been 5810
4 Delen ivoor en been
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ivoren paradijsvogel 5823
Ivoren paradijsvogel

Resultaat:

150 EUR

Ivoren Corpus Christie 5843
Ivoren Corpus Christie
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ivoren pot 5845
Ivoren pot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ivoren geisha 5847
Ivoren geisha

Resultaat:

150 EUR

Benen tand 5854
Benen tand
Startprijs 160 EUR