Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren staande klok
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 miniatuur staand horloge, Grootkeur, Jaarletter: P: 1950, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. H. 12cm. Glas ontbreekt

3 Delen zilver met blauw
Resultaat: 100 EUR

Drie delen zilver met blauw glas: 2x sierlijke ovale bakjes met zilveren (835/000) versierde rand met guirlandes en klavers, MT: Fa. BW van Eldrik Zutphen 6x4x3,5cm., bakjes bevatten tevens 2 zoutlepe...

Nagelgarnituur in cassette
Resultaat: 100 EUR

Nagelgarnituur in schildpad-cassette afgezet met aan beide zijden Hollands zilveren appliques, 835/000 ca. 1860, MT: Willem de Pleijs Schoonhoven 4x8,5x3cm. Cond.: R

Zilveren suikerstrooier
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollands zilveren suikerstrooier ca. 1830, 835/000, ca. 24gr. L.: 15cm. Cond.: U

4 Zilv bijbelsloten
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Hollands zilveren bijbelsloten 835/000, ca. 1850, samen ca. 92gr. Cond.:G

2 Zilveren beugels
Resultaat: 100 EUR

Twee Hollands zilveren tasbeugels, waarvan een aan jasseronketting: 2e gehalte Grootkeur. Jaarletter: J: 1919, minervakopje "M", Schoonhoven en de andere 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: B: 1886, MT....

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 90 EUR

Hollandse bijbel 19e eeuw met groot gouden bewerkt slot, door de Nederlandse bijbelcompagnie te Amsterdam, J. Brandt en Zoon te Haarlem 5x10x15,5cm. Cond.: G

Zilveren brandewijnschaal
Resultaat: 90 EUR

Zilveren brandewijnschaal met 2 oren en geciseleerde bladmotieven. Voorzien van oud belastingstempel voor ongewaarborgd oud- en inlands zilver, ca. 121gr. ø16cm. Cond.: G

Zilveren pijpje met vis
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren visserspijpje met benen mondstuk, 835/000, 10cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar + vaasje
Resultaat: 90 EUR

Twee delen zilver: 1x zilveren Engelse kandelaar, 3-pits met krularmen, bewerkt met een filetrand 925/000, 19,5x26cm. en 1x vaasje met strakke verticale bewerking, MT: koninklijke van Kempen en Begeer...

2 Beugeltasjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Hollands zilveren beugeltasjes met petit-point, 2e gehalte grootkeur, MT: onleesbaar, beugelbreedte 10cm. Cond.: U

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 90 EUR

Zilveren snuifdoosje, vermoedelijk 18e eeuw, met graveerwerk en initialen op het deksel (onduidelijke keuren), ca. 32gr., 6x2,5x1,5cm.

Zilveren spiegelei schep
Resultaat: 90 EUR

Zilveren spiegelei-schep met ronde bak (23x9,5cm.) met deels opstaande rand/steelaanzet Haags lofje en steel met parelrand. Voorzien van exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten anno 1915, 8...

4 Zilv. sigarenknippers
Resultaat: 90 EUR

Vier antieke sigarenknippers: 1x bewerkt met zilveren heft, 1x WMF plated en 2x met zilveren heft (800-835) 14-16cm. Cond.: G

Officiers reisbestek
Resultaat: 90 EUR

Bijzonder 3-delig opvouwbaar officiers reisbestek bestaande uit: mes, vork en lepel met ivoren handgrepen. geheel in koker met 3 sterren, 9,5xø5cm.

Krist. koekschaal
Resultaat: 85 EUR

Fraai geslepen dikwandige kristallen koekschaal, voorzien van een 835/000 zilveren hengsel met parelrand, MT: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten anno 1886 4xø21cm.

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 85 EUR

Zilveren natfruitschep met schuitvormige ajopurgezaagde bak, onderste deel van de steel met reliëfdecor van een vogel e.d.. Tussenstuk rechthoekig geprofileerd en glad bovenstuk bekroond door een apos...

Tondeldoosje
Resultaat: 80 EUR

Oud Hollands tondeldoosje op 3 bolpootjes met stadspoort en 2 geiten als voorstelling. Zilveren hengsel en dop 835/000, MT: onleesbaar 10xø6,5cm. Cond.: G

Ovaal zilv. schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Zeer fraai ajourgezaagd zilveren ovale schaal met florale bewerking van bloemen in de bovenrand, MT: Zaanlandse zilversmederij, jaarletter E: 1939, ca. 93gr., 16x11,5x3cm. Cond.: U

Zilveren ovale schaal
Resultaat: 80 EUR

Sierlijke ovale zilveren schotel, 830/000 Duits voorzien van belastingteken, de schaal heeft organische bewerking met een dubbele filetrand 30x30cm. ca. 191gr.

12 Lepels + suikerschep
Resultaat: 80 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep (zgn. kolenbak-model). Steel en bak gedeeltelijk geribbeld, 835/000 1e helft 1900, MT: J. Schijfsma en Sustring Sneek, ca. 159gr. Cond....

Zilveren schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren ajourgezaagd presenteerschaaltje voorzien van florale bewerking, 835/000, MT: H. Hooijkaas, ca. 89gr. 16x11x2,5cm.

Coupe, zilveren voet
Resultaat: 80 EUR

Kristalgeslepen coupe op zilveren voet met bladrandversiering, Z1: 925/000, 16,5x10cm. Cond.: U

Kristallen bonboniere
Resultaat: 80 EUR

Fraaie antieke schuitvormige geslepen kristallen bonbonniere met o.a. Russisch en diamantslijpsel aan een zilveren (835/000) hengsel met fraaie schelpvormige bevestiging, MT: G. Slotboom Amsterdam ann...