Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren jampot-houder inclusief deksel ø7,5cm. met gedreven dagelijkse taferelen 835/000, jaarletter O: 1949, 1x inktpot ø7cm. (incompleet) en 1x glas op Hollands zilve...

5 Delen kristal/zilver
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 3 diverse kristallen glazen op zilveren voet en 2 kristallen coupes op zilveren voet (reparatiebehoeftig)

Zilveren boterspatel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren boterspatel met fraai gevormde bak en steel met parelrand, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1891, 835/000, ca. 30gr. L.: 17,5cm.

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U

Zilv. borstel + spiegel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren handspiegel met bijbehorende borstel met schubvormig motief 835/000, spiegellengte: 15,5cm. Cond.: U

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 25 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met zilveren (800/000) strooidoppen met florale gedreven randen 4xø2,5cm.

Divers plated
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers oud o.a: plated, koperen tabaksdoos, kristal, lepels etc. 8,5-22cm. Cond.: G

Plated theekan
Resultaat: 20 EUR

Oude EPNS plated theekan ca. 1930 in goede originele staat 14x27x14cm.

Plated theeset + schaal
Resultaat: 20 EUR

Vier delen plated 20e eeuw: 1x bonboniere, 1x koffiekan, 1x roomkan en 1x suikerpot 10-27cm. Cond.: G

Zilveren bestek
Resultaat: 20 EUR

Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U

Zilv. tang + taartschep
Resultaat: 20 EUR

Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U

Zilv. lepel + fotolijstje
Resultaat: 20 EUR

Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U

Leesbril
Resultaat: 15 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.